- 18 - De commissie had kans gezien om een prachtig programmaboek samen te stel len, dat aan iedere bezoeker gratis werd uitgedeeld. De 8 deelnemende clubs waren als volgt ingedeeld; Zaterdagavond werd er een gezellige bijeenkomst in het Ajax-restaurant gehouden voor de leiders van alle deelnemende verenigingen en enige ge nodigden. Een aardige bijzonderheid was dat de K.R.O. op die avond het programma "Goal" vanuit onze bestuurskamer uitzond. Tengevolge van het zonnetje was de publieke belangstelling zondags veel groter dan op zaterdag en heerste er een gezellige sfeer. Om de 3e en 4e plaats Go Ahead - Liverpool 0-2 Om de 1e en 2e plaats Ajax - A.D.O. 1-0 De eindstand werd hierdoor; 1. Ajax, 2. A.D.O.3« Liverpool en 4» Go Ahead. Na afloop werden de prijzen door Wethouder Verheij uitgereikt. Bayern München ontving de Fairplay-Cup. Het festijn werd besloten met een beatavond in de vergrote sportzaal, met onder meer een optreden van The Motions. In de loop van de avond ontving Loet Donckers, als beste speler van het tournooi, uit handen van Henk Groot een door de contractspelers Muller, Pronk en Swart hiervoor beschikbaar gestelde beker. Namens het bestuur vele woorden van dank aan de heren Kraan, Boering, Dalmulder, Smit en hun medewerkers voor de voortreffelijke wijze, waar op ons jubileumtournooi door hen werd georganiseerd. FINANCIËLE COMMISSIE. Op 1 juli 1969 bestond de commissie uit de heren J. de Boer, J.A. Bou- wens en W.F. Volkers, waarvan laatstgenoemde als voorzitter fungeerde. Aangezien in de jaarvergadering van de ledenraad van 28 augustus 1969 het aftredende lid, de heer J.A. Bouwens, bij acclamatie werd herkozen, kv/am in de samenstelling van de commissie geen wijziging. Dit jaar is aan de beurt van aftreden de heer J. de Boer, die zich her kiesbaar stelt. De samenwerking tussen het bestuur en de commissie liet niets te wensen over. De penningmeester hield regelmatig contact met de voorzitter in dien er bijzondere uitgaven gedaan moesten worden. Op 15 augustus 1969 bad een uitvoerige bespreking plaats over de jaar stukken 1968-1969» waaraan werd deelgenomen door de leden van de commis sie, het dagelijks bestuur en accountant P.G.J. Splint. Tijdens de komende jaarvergadering van de ledenraad zult u uit het door de commissie voor te lezen rapport wel vernemen of de commissie akkoord gaat met het in het afgelopen verenigingsjaar gevoerde financiële beheer en beleid door de penningmeester en de overige bestuursleden. Mijne Heren, namens het bestuur, een woord van bijzondere dank voor het belangrijke werk, dat door u in het afgelopen jaar is verricht en voor de prettige samenwerking. Poule 1 Poule 2. Ajax 5 Anderlechtj Blauw Wit en Liverpool A.D.O. Glasgow Rangers Go Ahead en Bayern München.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 37