- 17 - onbaatzuchtige wijze waarop hij zijn functie als lid van de commissie vervult De junioren A 1 brachten op 20 januari 1970 hun jaarlijkse bezoek aan het bowlingcentrum van de heer C.C. Kamlag. In plaats van één ouderavond, werden ditjaar ouderavonden georganiseerd voor de categorie A, B en C Junioren. Aan de opkomst viel af te leiden dat het initiatief van onze jeugd-commissie zeer werd gewaardeerd. Ik wil van deze gelegenheid gebruik maken om de heer Barvelink hartelijk dank te zeggen, dat hij het afgelopen seizoen weer iedere week de stan den van alle jeugdelftallen bijhield en ophing in de kantine op Voorland. Tot slot, namens het bestuur, een bijzonder woord van dank aan alle com missieleden en trainer Haarms voor het vele werk dat door hen voor de jeugd is verricht en voor de prachtige resultaten. Voor het komende seizoen is de leeftijdsgrens voor de junioren A met 1 jaar verhoogd, zodat aan de competitie kunnen deelnemen de jongelui, die op 1 september 1970 de leeftijd van 18 jaar nog niet hebben bereikt. De samenstelling van de jeugdcommissie voor het volgende seizoen luidt: Junioren A. T. van Donkelaari J.C. Fleijsman en C.A. v.d. Wal. Junioren B. B. Bakker5 G.M. Holsheimer en F.W. Ronday. Junioren C. A.G.H. van Gendereni J.H. Helman! C.C. Kamlag! N. Klok en BTak Als secretaris zal wederom fungeren de heer D.J. Boering. PUPILLEN. In het afgelopen seizoen werd wederom met 4 elftallen aan de competitie deelgenomen. De training was als immer in handen van de heer Kamlag, die voor de begeleiding van de elftallen werd geassisteerd door de heren Hel man en Tak. In de kampioenscompetitie eindigde het 1e elftal op de 2e plaats. T0URN00IEN. Spartaan 4e C.V.V. pup» 1 4e CV.V. pup. 2 1e Een woord van grote dank aan het trio Kamlag, Helman en Tak, dat naast hun functie van lid van de jeugdcommissie op zondag, ook nog praktisch iedere zaterdagochtend aanwezig was voor de pupillen. INTERNATIONAAL JEUGDTOURNOOI OM DE INSULINDE--BEKER Het bestuur had besloten om ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan een groots opgezet en sterk internationaal jeugdtournooi te houden. Voor de organisatie hiervan werd de volgende commissie benoemd: A. Kraan (voorzitter), D.J. Boering, N. Dalmulder en H.A. Smit. Het tournooi is gehouden op zaterdag 2 en zondag 3 m©i 1970. De commis sie had geen goede afspraak gemaakt met de weergoden, want de eerste dag gooide Pluvius wel wat roet in het eten.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 35