- 14 - AMATEUR-SENIOREU-VOETBAL Bij de aanvang- van het verenigingsjaar bestond de Keuze-Commissie Ama teur-senioren-voetbal uit de herens A.R. Beenj H.H. Blomvliet? A. Boerkoel; A.W. van Dijk en W.F. Schoevaart, secretaris. Op verzoek van het bestuur trad A. Boerkoel uit de commissie om de functie van begeleider van het B-elftal op zich te nemen. De heer C.J.M. Bollen was op verzoek van het bestuur bereid om de openge vallen plaats in te nemen. Jammer genoeg bleek later dit niet van lange duur te zijn, daar de heer Bollen genoodzaakt was om in maart 1970» wegens drukke werkzaamheden, weer voor deze functie te bedanken. Op verzoek van de heer Kraan, was de heer W. Heisterkamp bereid om zitting in de commissie te nemen. Bij de aanvang van het nieuwe seizoen zal de nestor van de commissie, de heer H.H. Blomvliet, geen deel meer uitmaken van de commissie. Deze, die 15 jaar lang deel uitmaakte van de commissie, heeft namelijk gemeend, in verband met het bereiken van de 60-jarige leeftijd, zijn plaats aan een jongere te moeten afstaan. De commissaris amateur voetbal, de heer A. Kraan, heeft hem 20 juni 1970 namens het bestuur, onder overhandiging van enige kleine Ajax-geschenken, bedankt voor al hetgeen hij gedurende 15 jaar heeft gedaan voor de ama teurs-senioren. Henk, ook vanaf deze plaats, hiervoor nogmaals de dank van het bestuur. Het bestuur prijst zich gelukkig dat onze oud 1e elftal speler G. Fischer bereid was om de opengevallen plaats in te nemen. De training stond het afgelopen seizoen onder leiding van de heer H. Busker- molen, daar de heer B. Haarms bij ons in volledige dienst trad als trainer voor de jeugdelftallen. Voor de aanvang van de competitie werden vele vriendschappelijke wedstrij den gespeeld. Enige hiervan laat ik hieronder volgen. 10 augustus 1969 Epe 1 - Ajax comb. 16 P.S.V. 5 - Ajax 5 P.S.V. 4 - Ajax 4 Vlug en Vaardig - Ajax comb. Zeeburgia - Ajax comb. Aalsmeer-tournooi Ajax comb. - Union Sportive Ajax comb. - Alemania Aken Ajax comb. - Aalsmeer Ajax comb. - Z.S.G.O. 1 Ajax comb. - Z.S.G.O. 2 Ajax comb. - Amroba 7 september 1969 0W0 1 - Ajax 5 Ajax 4 - RAP 1 Ajax 5 - RAP 2 Ajax 6 - RAP 5 28 september 1969 Amstel 1 - Ajax 6 Het tournooi om de "Zilveren Dom", dat ieder jaar door Velox wordt georga niseerd, kon op 24 augustus 1969 door de zware regenval niet doorgaan. Door vertrek van onder meer Van Laar, Tjepkema en De Vos en mede misschien door de trainerswisseling waren de behaalde resultaten het afgelopen sei- 4 - 1 1 - 3 2 - 2 2 - 0 4 - 0 1 - 2 1 - 2 0 - 2 2 - 1 5 - 1 2 - 2 5 - 0 1 - 0 2 - 2 4 - 2 5 - 2

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 29