- 8 - De notulen van de jaarvergadering van 28 augustus 1969 worden ongewij zigd door de voorzitter gearresteerd, onder dankzegging aan de secreta ris voor de samenstelling. De heren W.F. Volkers en Mr.Dr. E.W. Catz werden hij acclamatie herkozen tot respectievelijk 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. Een door het bestuur voorgestelde wijziging van artikel 15 van het huis houdelijk reglement wordt met algemene stemmen aangenomen. Bij de bestuursmededelingen komt eerst de penningmeester aan het woord. De heer Timman zegt dat hij namens het bestuur voorstelt om de contribu tie, bijdragen enz. voor het verenigingsjaar 1970-1971, in verband met de stijging van de vaste lasten, op hogere bedragen vast te stellen. Omdat hij tijdig dient te weten of de vergadering te zijner tijd in de jaarvergadering een dergelijk voorstel zal aannemen, wordt een opinie peiling gehouden. Hierbij blijkt dat niemand tegen deze verhoging is. Voorzitter Van Praag leest vervolgens een circulaire voor van de KNVB van 13 februari 1970 inzake de aanleg van lichtinstallaties bij de verenigin gen, spelende in de ere-divisie, die nog niet over een dergelijke instal latie beschikken. In verband met deze circulaire stelt hij voor om aan dit onderwerp in deze vergadering geen verdere woorden te wijden, waar mede iedereen akkoord gaat. Hierna wordt zeer uitvoerig gesproken over een eventuele rehabilitatie van de heer H. v.d. Pol. Aan het slot van de discussie wordt het bestuur gemachtigd om de heer H. v.d. Pol, afhankelijk van een met hem te hebben bespreking, op grond van artikel 8 van het huishoudelijk reglement, even tueel weer op de ledenlijst te plaatsen. De bij de rondvraag gestelde vragen worden tot genoegen van de vragenstel lers beantwoord. Hiermede acht ik voldaan te hebben aan de opdracht, om als secretaris van de ledenraad, u verslag uit te brengen van de werkzaamheid van de raad in het afgelopen verenigingsjaar BETAALD VOETBAL. Ter voorbereiding op het seizoen 1969-1970 begon de trainingscampagne met een verblijf van de kerngroep van onze contractspelers in het Hotel "De Kempenaer" te Bergeijk, van 16 tot en met 20 juli 1969 Na een trainingswedstrijd op 24 juli tegen ons B-elftal volgde op zater dagavond 26 juli in het Olympisch Stadion als openingswedstrijd van het nieuwe seizoen de eerste vriendschappelijke wedstrijd en wel tegen Man chester City. In de week van zondag 27 juli tot en met zondag 3 augustus verbleef de A-selectie in Duitsland, waar 3 vriendschappelijke wedstrijden werden ge speeld. Op dinsdagavond 5 augustus werd in het Olympisch Stadion een benefiet wedstrijd gespeeld ten bate van Willy Dullens? als tegenstander fungeerde Alemania-Aken Doordats a. de directie van het O.S. het stadion gratis ter beschikking had ge steld b. het gemeentebestuur van Amsterdam vrijstelling van de vermakelijkheids belasting verleende? c. de KNVB vrijstelling verleende van de 1,6$ heffing van de wedstrijd ontvangsten? d. het publiek voor een uitverkocht stadion zorgde kon voorzitter Van Praag op 13 september aan Willy Pullens een chèque van 170.000,- (honderd zeventig duizend gulden) overhandigen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 17