De notulen van de vergadering van 16 januari *[963 werden zonder wijziging goedgekeurd en vastgesteld, onder dankzegging aan de samensteller. De jaarverslagen van de secretaris en de penningmeester ontvingen veel applaus De gestelde vragen werden door de heren Westrik en Timman naar genoegen beantwoord. De heer W.F. Volkers, voorzitter van de Financiële Commissie, las het verslag van deze commissie voor, dat als volgt eindigdes "In verband met het vorenstaande adviseert bij deze de gehele financiële "commissie ons college de Ledenraad om aan de penningmeester en de overi- "ge leden van het bestuur der A.F.C. "AJAX" volledige décharge te verle- "nen voor het gevoerde financiële beheer en beleid over het afgelopen "boekjaar. Vanzelfsprekend werd na de voorlezing van het vorenstaande de voorgestel de décharge door de Ledenraad verleend. De door de Financiële Commissie reeds goedgekeurde begroting werd door de Ledenraad zonder discussie goedgekeurd. Het buitengewoon lid, de heer F.W. Ronday en de ondersteunende leden H.J. Grootenboer en J.C. Muller werden tot werkend lid benoemd. K Een door het bestuur voorgestelde wijziging van artikel 10, 2e alinea, van het huishoudelijk reglement werd met algemene stemmen aangenomen. Een door de heer C.H. Geudeker c.s. ingediend voorstel om wijziging te brengen in art. 22, ten 2e, van het huishoudelijk reglement werd door de heer Geudeker teruggenomen, teneinde met medewerking van de heren Catz en De Groot tot een betere tekst te komen. Een door de leden A.R. Been, D.J. Boering en A. Boerkoel ingediend voor stel om de stemgerechtigde leeftijd te verlagen werd als verworpen be schouwd, omdat het -bij een gehouden opinie-peiling- bleek dat het buiten de voorstellers maar 3 stemmen zou verwerven. Bij het punt bestuursbeleid werd alleen gesproken over het al dan niet aanschaffen van een lichtinstallatie. Na een zeer uitvoerige discussie werd besloten dat de penningmeester per 31 december 1969 een tussentijdse balans zou opmaken zodat aan de hand daarvan in een volgende vergadering- kon worden nagegaan of het financieel verantwoord zou zijn om een licht installatie aan te schaffen. Het aftredende bestuurslid, voorzitter J. van Praag, werd bij acclamatie herkozen evenals het aftredende lid van de Financiële Commissie, de heer J.A. Bouwens. De contributie en bijdragen werden voor het verenigingsjaar 1969-1970 zonder discussie vastgesteld conform de bedragen geldende voor het sei zoen 1968-1969. De penningmeester, de heer Timman, merkte hierbij op dat hij voor het verenigingsjaar 1970-1971 tijdig met een voorstel tot verhoging van deze bedragen zou komen. Het Ajax-Nieuws bleef uiteraard ons officieel orgaan. De heren C.J.M. Bollen, M.J.W. Middendorp en J.H. Westrik werden als le den van de Redactie-Commissie bij acclamatie herkozen. De gestelde vragen bij de rondvraag werden tot tevredenheid van de vra genstellers door de voorzitter beantwoord. Vergadering van 26 februari 1970. De leden A. Boerkoel, J.A. Bouwens, F. Dukker en C.H. Geudeker waren ver hinderd de vergadering bij te wonen. Bij de opening van de vergadering wijst voorzitter Van Praag op de met Feijenoord gedeelde 1e plaats. Hij wijdt woorden van dank aan het niet herkozen lid, de heer G. Jurgens, voor zijn activiteiten als lid van de ledenraad. De nieuw gekozen leden, de heren M.J.W. Middendorp en H.A. Smit heet hij van harte welkom in het hoogste college van de vereniging. Hij wenst hen veel kracht en wijsheid in het belang van de vereniging.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 15