- 5 - In verband met het eventueel spelen van wedstrijden in het Olympisch Sta dion werden enige besprekingen gehouden met de Raad van Commissarissen en de directeur van het Olympisch Stadion. Betreffende het aanschaffen van een lichtinstallatie kon geen definitief besluit worden genomen, omdat gewacht moet worden op de beslissing van de KNVB, omtrent het collectief bestellen van lichtinstallaties voor de ver enigingen, uitkomende in de ere-divisie, welke nog niet over een licht installatie beschikken. Op 18 oktober 1969 huldigde het bestuur tijdens een gezellige bijeen komst in de bestuurskamer de leden, die in het jaar 1969, 25, 40, 50 of 60 jaar lid waren. Op 25 oktober 1969 hield het bestuur een prettig verlopen bijeenkomst met de leden van alle commissies. De traditionele jaarlijkse instuif, ter gelegenheid van de jaarwisseling, werd op zaterdagavond 5 januari 1970 in het Ajax-restaurant gehouden. LEDENRAAD Overeenkomstig het bepaalde bij artikel 52, lid b, van het huishoudelijk reglement, volgt hieronder het verslag van de werkzaamheid van de leden raad gedurende het afgelopen verenigingsjaar Op 1 juli 1969 maakten deel uit van de ledenraad; de voorzitter, de se cretaris en de penningmeester van de vereniging, te weten respectievelijk de heren J. van Praag, J.H. Westrik en H.G.A. Timman en door u gekozen 25 onderstaande leden. Er was 1 vacature door het overlijden van P. van Reenen op 8 juni 1969. Aan de beurt van aftreden waren de leden; A. Boerkoel, J.A. Bouwens, P. Dukker, G. Fischer, C.H. Geudeker, G. Jurgens, A. de Wit Jr. en E. van Wijngaarden. Al deze heren stelden zich herkiesbaar. Door de leden werden nog kandidaat gesteld de heren; N. Klok, M.J.W. Mid dendorp, J. Neefjes en H.A. Smit. Uit deze 12 kandidaten moesten 9 leden worden gekozen. Afgesproken werd dat degene, die van deze 9 leden de minste stemmen zou krijgen slechts voor 1 jaar in de ledenraad gekozen zou zijn in de vacature Van Reenen. De stemming in de Algemene Ledenvergadering van 11 september 1969 had het volgende resultaat; 4.R. Been H.H. Blomvliet J. de Boer Sr. D.J. Boering A. Boerkoel J.A. Bouwens W.F.C. Bruijnesteijn Mr.Dr. E.W, Catz P. van Deijck Sr. FDukker Sr ■•WtAt» van Dijk G. Fischer C.H. Geudeker M. de Groot G. Jurgens G.P. Keizer C.C. Kamlag M.J. Koolhaas J.H. Potharst W.F. Schoevaart W.F. Volkers A. de Wit Jr. E. van Wijngaarden A. Boerkoel J.A. Bouwens 55 40 47 46 25 55 stemmen F. Dukker G. Fischer C.H. Geudeker G. Jurgens

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 11