- 18 - Jaarlijkse Algemene Ledenvergaderinggehouden op 5 september 1968. Voorzitter Van Praag opent de eerste vergadering in de nieuwe bovenzaal met een hartelijk welkom tot de aanwezigen. Hij hoopt dat het hen net zo vergaat als het bestuur, namelijk dat ze trots erop zijn dat deze verga dering in deze prachtige zaal gehouden kan worden. Hij bedankt de leden, die ter gelegenheid van de heropening van ons club gebouw hun felicitaties vergezeld deden gaan van stoffelijke blijken van belangstelling. Hierna huldigt hij de kampioenselftallen. De notulen van de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 13 juli 19^7 v/orden ongeY/ijzigd goedgekeurd. De secretaris leest vervolgens een verslag voor omtrent de werkzaamheid van de ledenraad in het afgelopen verenigingsjaar De verkiezing van 8 leden voor de ledenraad had tot resultaat dat de heren A.R.Been, H.H.BlomvlietD.J.Boering, Mr.Dr.E.W.Catz, P.van Deijck Sr., A.W.van Dijk, M.de Groot en W.F.Schoevaart voor 3 jaar tot lid van de le denraad werden benoemd. Vervolgens werden de verslagen van de secretaris en de penningmeester voor gelezen, die met instemming werden begroet. De voorzitter van de Financiële Commissie, de heer W.F.Volkers, deelde mede dat aan het bestuur en de overige bestuursleden in de jaarvergadering van de ledenraad van 30 augustus 1968 volledige décharge Y/as verleend voor het gevoerde financiële beheer en beleid in het afgelopen boekjaar. Van de rondvraag werd gebruik gemaakt door de heren J.Bartelsman, A.de Wit Sr. en M.J.Koolhaas. In zijn slotwoord feliciteert voorzitter Van Praag de leden, die voor de ledenraad v/aren gekozen en bedankt de niet herkozen leden, de heren W«J.Ingenbleek en N.Th.Timman, voor hun medewerking tijdens hun zitting in de ledenraad. Hij bedankt tevens de heren G.de Jongh en A.de Wit Sr., die zich niet herkiesbaar hadden gesteld, teneinde jongeren een kans te geven. Hij eindigt met de Y/oorden, dat we zeker niet kansloos zijn tegen F.C.Nürn- berg en sluit met een wel thuis de vergadering. PERSONEEL Ter versterking van het administratief personeel werd per 1 oktober 1968 in dienst genomen de jongeman H.A.Smolders Het kantoorpersoneel bestaat thans uit; Administrateur; N.Dalmulder, assistent-administrateur; P.Hoefman en de hier voor reeds genoemde H.A.Smolders. In verband met de vele Europacup-wedstrijden Y/as het een zeer druk jaar voor het personeel, maar alles verliep tot volle tevredenheid van het bestuur. Als verlengstuk van het seizoen kreeg onze administratie nog een extra por tie werk, doordat 3 beslissingsy/edstrijden op ons veld werden gespeeld. De heer W.F.C.Bruijnesteijn komt geheel belangeloos iedere dag hulp verle nen, die altijd welkom was vooral in de tijd van de Europacupv/edstrijden. Hij verzorgt bovendien nog de gehele medische sportkeuring en houdt aanteke ning van de inventaris en de ere-tekenen. Vanaf deze plaats een zeer bijzonder woord van dank voor al deze hulp. De terreinknecht J.Smolders heeft met ingang van 1 augustus 1968 onze dienst verlaten. Gelukkig kon per 28 oktober 1968 de heer P.Hazendonk als terrein knecht bij on3 in dienst komen. De heren H.Angel (voorman) en terreinknecht P.C.Bosman bleven ons trouw. De heer R.Huberts, Chef buitendienst van de Gemeentelijke sportvelden, v/as adviseur voor het onderhoud van onze velden. Onze v/erkster Mevr. J.M.Onclin-v.d.Stolpe verliet onze dienst per 1 decem ber 1968. Zij y/erd op dezelfde datum vervangen door Mevr. N.Y/.Ooms.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1969 | | pagina 37