16 g. het plaatsen van hekken op de tribunes, waardoor deze in vakken werden verdeeld? h. het opknappen van de kleedkamers en de kantine op het complex Voorland; i. het opruimen van plantsoenen, het rooien van bomen om een ruimere par keergelegenheid te scheppen; j. het verbeteren van de wegen op ons complex en tal van andere kleinere verbeteringen aan onze accomodatie. U begrijpt dat vorenstaande werkzaamheden gepaard gingen met grote uitgaven, maar dat zult u wel van de penningmeester vernemen. Op verzoek van het bestuur bracht de commissie een bezoek aan een landhuis te Blaricum, om na te gaan of dit inwendig verbouwd zou kunnen worden, om te dienen als een eigen Sportcentrum, waardoor het niet langer noodzakelijk zou zijn dat onze kernploeg, dan hier, dan daar naar toe moet trekken om zich te concentreren op de komende vredstrijd. Be onderhandelingen betreffen de de eventuele aankoop van het 29450 vierkante meter terrein zijn nog lo pende. Enige leden van de commissie woonden op verzoek van het bestuur besprekingen bij, die werden gehouden met het Ingenieursbureau Van Rossum in verband met de eventuele aanschaf van een lichtinstallatie. Vermoedelijk zal -in verband met de grote uitgaven voor transfers- de verwezenlijking van een eigen licht installatie enige tijd opgeschort moeten worden. Het bestuur is van plan om de muurtjes van de Ere- en Reijnolds-tribune te doen slopen, waardoor de tribunes tot onder toe kunnen worden doorgetrokken. In studie is nog een verbetering van het officiële gereserveerde gedeelte. U ziet dat er voor de heren voldoende werk aan de winkel is geweest en in de toekomst ook nog zal zijn. Ook deze heren verdienen de dank van de vereniging voor het vele werk, dat zij in het afgelopen jaar hebben verricht, REBACTIE COMMISSIE. In de jaarvergadering van de ledenraad van 30 augustus 1968 werden de leden van de commissie, te weten de heren CJ.M.Bollen, M.J.XI.Middendorp en J.H.Y/estrik bij acclamatie herkozen, zodat de commissie ongewijzigd bleef. In het afgelopen verenigingsjaar werden acht nummers uitgegeven. Be eindredactie was in handen van de heer Middendorp. Een vroord van dank aan de heren is hier zeker op zijn plaats, ook voor de heren Steenbergen Sr. en Jr. voor de keurige wijze van uitvoering van het Clubnieuws en bij thuis wedstrijden van het programma Rood-Wit-Thuis ENQUÊTE COMMISSIE. Overeenkomstig het bepaalde in artikel 35 van het huishoudelijk reglement bestaat de commissie uit de secretaris van de vereniging, de secretaris van de keuze-commissie jeugdvoetbal en de secretaris van de keuze-commissie amateur-senioren-voetbal, zodat de commissie bestond uit de heren J.H.Y/estrik, B.J.Boering en W.F.Schoevaart Aangezien de heer Boering ten nauwste is betrokken bij het aannemen van jeugdleden en de heer V/.F.Schoevaart bij de senior-leden kwam de commissie niet officieel bij elkaar. Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden blijft beperkt tot vrienden en kennissen van leden, zodat het bijeenkomen van de Enquête-commissie hier voor nu ook niet noodzakelijk werd geacht. CONTROLE COMMISSIE. Beze commissie bestond uit de heren A.Alleman, F.Bastiaans, CJ.A.Bieshaar C.Beegen, C.van Bekken, J.Buijn, C.J.la Fleur, J.van GinkelH.Hessels, O.Keijser, J.J.Ledegang, W.Meester, A.H.A.Nolte, F.H.van Osch, C.Snijder, Ph.v.d.Stam, M.A.C.Theunissen, C.A.van Wijngaarden, J.E.van Wijngaarden en S.Zweerman.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1969 | | pagina 33