- 15 - In verband met de omstandigheden dat de clubavonden in ons eigen "Home" werden gehouden, besloot het bestuur de secretaris, als gedelegeerde van het bestuur, aan de commissie toe te voegen. Ik wil hier ook nog noemen de heer C.J.M.Bollen, die in het Clubnieuws al tijd verslag uitbrengt omtrent het verloop van de Clubavonden. Hoewel de eerste clubavond op 6 september werd gehouden, werd de officiële opening op 27 september verricht door voorzitter Van Praag. Het is mij opgevallen, dat de clubavonden steeds weer door dezelfde kern van leden -en over 't algemeen oudere leden- wordt bezocht. In het afgelopen jaar werd een biljartcompetitie georganiseerd en enige andere evenementen, waarvan ik hier enkele zal vermelden. 4 oktober 1968: Onderlinge biljart- en klaverjaswedstrijden. 27oktober 1968: Jaarlijkse viswedstrijd met als startpunt 's morgens om 7 uur De Oesterbar op het Leidseplein. Om 17.00 uur waren de deelnemers, thans vergezeld van hun dames, in het Ajax-restaurant aanwezig voor een gezellig borreluurtje aan de bar, gevolgd door een gemeenschappelijk diner aan een feestelijk versierde tafel en de prijsuitreiking. Het feest werd opgeluisterd door muziek van het Joegoslavisch Quintet "Trevire Beograd" en het (accordeon)optreden van de dochter van de heer C. van Alten, de echtgenote van de heer B.Jansen ("Tante Leen") en Johnny Jordaan. 15 november 1968: Biljartwedstrijd tegen de Scheidsrechtersvereniging Am sterdam, die eindigde met een grote nederlaag van Ajax. Op 20 december 1968 werd weer de jaarlijkse Kienavond gehouden. De belangstelling voor deze bijzonder geslaagde avond was zo groot, dat hij noodgedwongen in de benedenzaal gehouden moest worden. De commissie-leden en hun echtgenotes waren zoals gebruikelijk wederom erin geslaagd de zaal een bijzonder gezellig aanzien te geven. Dank zij vele milde gevers waren er schitterende prijzen uitgestald. Vrijdagavond 6 juni 1969 werd de laatste officiële clubavond gehouden, maar vele leden kunt u niettemin iedere vrijdagavond aantreffen. Dank aan de leden van de commissie, die hun taak weer uitstekend hebben ver richt TERREIN- EN ONDERHOÏÏDSCOMMISSIE. Op verzoek van het bestuur waren de heren: G.J.Camphuijsen; F.J.v.d.Meijden; J.W.v.d.Meijden; J.Roodenburgh en IÏ.G.A. Timman bereid om ook in het afgelopen verenigingsjaar weer zitting te nemen in de commissie. De uit de commissie gevormde werkcommissie bestond uit de heren G.J.Camphuijsen en H.G.A.Timman. De heer F.J.v.d.Meijden werd in de loop van het jaar uitgeschakeld, tenge volge van een hartaanval, maar gelukkig is hij op 't ogenblik weer bijna ge heel hersteld, hetgeen mijns inziens wel een felicitatie waard is. De heren hebben een vrij druk jaar gehad, want vele door het bestuur genomen besluiten moesten uitgevoerd worden en vooral de heer Camphuijsen moest een vrij intensieve controle houden om te zorgen dat alle werkzaamheden een goed verloop hadden. Ik denk hierbij aan: a. het transformatorhuis; b. de verbouwing van het hoekhuis, dat in gebruik is geweest bij de N.V.For mosa en thans wordt bewoond door onze assistent-administrateur, de heer P.Hoefman; c. de voltooiing van de uitbreiding van ons clubgebouw; d. de omrastering van het hoofd- en de voorvelden; e. het plaatsen van 40 tourniquets bij de 20 ingangen; f. de verlegging' van de autoweg van de Diemen- naar de Stadszijde;

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1969 | | pagina 31