- 14 - Het 1e elftal werd kampioen van de afdeling Oost en eindigde in de regio nale competitie op de 3e plaats. Bij de wedstrijd Ajax - P.S.V. speelde ons 1e pupillen-elftal een voorwed strijd tegen de Merckelbachschooldie met 3-1 werd gewonnen. Een bijzonder woord van dank aan de heer Kamlag voor de vele tijd die hij aan onze pupillen besteedt, waarbij ik dan ook nog denk aan de heren Tak en Helman, die veelvuldig als leiders bij de pupillen aanwezig zijn. FINANCIËLE COMMISSIE. Bij het begin van het verenigingsjaar bestond de commissie uit de heren J.A.Bouwens, J.de Boer Sr. en W.F.Volkers, waarvan laatstgenoemde als voorzitter optrad. In de jaarvergadering van de ledenraad op 30 augustus 1968 werd de heer W.F.Volkers, die aan de beurt van aftreden was, bij acclamatie herkozen zodat de samenstelling van de commissie ongewijzigd bleef. De heren waren op de bestuursvergaderingen aanwezig, indien beslissingen op financieel gebied genomen moesten worden. Ik denk bijvoorbeeld aan de vrij grote uitgaven voor onderhoud en verbetering van onze eigendommen, de aankoop van spelers, de aanschaffing van een lichtinstallatie, de aan koop van een flat, de eventuele aankoop van een landg'oed te Blaricum. De penningmeester hield bovendien nauw contact met de heren indien bepaal de uitgaven moesten worden gedaan. Alle besprekingen verliepen altijd in de beste verstandhouding en vanaf deze plaats een woord van dank aan de heren voor de prettige samenwerking. Uit het verslag van de penningmeester en uit het verslag van de heren zelf, zult u ongetwijfeld nog meer vernemen omtrent de werkzaamheid van de commissie TOTO COMMISSIE. Op verzoek van het bestuur waren de heren F.Kubin, F.C.Molema en L.P.Schappert wederom bereid om de zaken betreffende de toto te runnen. De inname van formulieren geschiedde vrijdagavonds in een gedeelte van de bestuurskamer, waarna dan diverse tellingen (aantal formulieren en kolom men en het geld) moesten worden verricht om na te gaan of alles wel klopte en tot slot moesten de formulieren dan nog worden weggebracht naar het bondsbureau van de KNVB, afd. Amsterdam in de Emmalaan. Bij het maken van dit verslag is het mij niet bekend, hoeveel geld in de la van de penningmeester is terecht gekomen, dank zij de activiteiten van de heren, wel weet ik dat zij er steeds naar streven om de opbrengst steeds hoger te doen zijn, dan het jaar tevoren. Of zij ook dit jaar daarin weer zijn geslaagd, zult u kunnen beluisteren uit het verslag van de penning meester. Mijne Heren, namens Ajax, ook vanaf deze plaats een woord van dank voor het werk, dat door u in het afgelopen verenigingsjaar weer is verricht. De heer L.P.Schappert heeft bij brief van 21 juni 1969 aan het bestuur mede gedeeld, dat hij -in verband met zijn leeftijd- besloten had om zich het volgend jaar niet meer beschikbaar te stellen. CLUBAVONDEN COMMISSIE. In het clubnieuws van augustus 1968 werd bekend gemaakt dat met ingang van 6 september 1968 de clubavond-bijeenkomsten op de gebruikelijke vrijdag avond in eigen huis zouden worden gehouden en wel in de fraaie ruime boven zaal van ons eigen Stadion. De commissie, die de organisatie hiervan op zich zou nemen, bestond,in het afgelopen verenigingsjaar, op verzoek van het bestuur wederom uit de heren C.J.la Fleur, F.Louwaard, K.YiF.van Mourik en K.'iT.v.d.Toorren, waarvan eerst genoemde als voorzitter optrad.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1969 | | pagina 29