Ajax 4 tehaalde het kampioenschap door 4 punten voor te blijven op nummer 2 van de ranglijst Velox 3» Ook Ajax 5 werd weer kampioen, de voorsprong op nummer 2 Amstelzwaluwen 2 bedroeg 2 punten. Ajax 6 voor het eerst weer uitkomende in de reserve 1e klasse deed het ook in^deze hogere afdeling uitmuntend, want de competitie werd op de 4e plaats beëindigd met slechts 2 punten achterstand op kampioen AFC 5. Vanaf deze plaats een felicitatie aan de leden van de commissie en trainer Haarms voor de behaalde fraaie successen. Hieronder vermeld ik nog de resultaten behaald in diverse tournooien. Zwaai-beker (De Spartaan) 2e prijs. Zilveren Dom (Velox) 1e prijs. Royal Antwerp F.C. 1e prijs. Wim van Laar werd bij Patro-Eijsden tot de beste speler van het tournooi uit geroepen. Dennis Tjepkema ging over naar de contractspelers, waar hij een B-contract kreeg. De volgende spelers kregen van een andere vereniging een contract W. van Laar, Holland-Sport; J.de Vos, De Volewijckers; R.de Haan en P.G.M. Visser, A.Z.'67« Op 7 februari 1969 was een dansavond georganiseerd voor de amateur afdeling, waar zeer grote belangstelling voor was. JEUGDVOETBAL. Op 1 juli 1968 bestond de Jeugdcommissie uit de volgende herent In de loop van de maand augustus deelde de heer P.Vermeij mede, dat hij om persoonlijke redenen bedankte als lid van de commissie. In oktober werd in de ontstane vacature voorzien door de heer G.M.Holsheimer aan de commissie toe te voegen. De Junioren A 1 moest in voorronden het bewijs leveren, dat zij sterk ge noeg waren om deel te nemen aan de interregionale jeugd-competitie. De uitslagen van de 2 wedstrijden waren Ajax - TOB 8-0 en Ajax - Aalsmeer 9 - 0. U ziet dat de jongelui geen twijfel lieten bestaan. Ook in de competitie bleken zij sterker te zijn dan de andere elftallen en met 3 punten voorsprong werd het kampioenschap van de Afdeling A behaald. Door een overwinning op D.W.S-Junioren A 1, die het kampioenschap hadden behaald in de Afdeling B, werden ze kampioen van District West I. Op 7 en 8 juni werd in het Sportcentrum te Zeist met de kampioenen van de andere districten gespeeld om de titel Jeugdkampioen van Hederland. Door een minder juiste beslissing van de tournooi-leiding viel het programma van onze junioren iets zwaarder uit dan van hun concurenten en kwamen zij niet ver der dan de 4e plaats. Patro-Eijsden Elinkwijk Eijsden-België Utrecht) Ajax 3 1e prijs. Ajax 4 4e prijs. Ajax 5 1e prijs. 3e prijs. B.Bakker; T.van Donkelaar; JC.Pleijsman; A.G.H.van Genderen; J.H.Helman; CC.Kamiag; H.Klok; F.W.Ronday1 B.Tak; P.Vermeij C.A.v.d.Wal en D.J.Boering, secretaris

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1969 | | pagina 25