- 5 - Het belangrijkste besluit dat het bestuur in het afgelopen verenigings jaar nam, was ongetwijfeld de beslissing in de vergadering van 23 maart 196'3.om de onoverdekte tribune te doen overkappen. Nadat de financiële commissie op 28 maart 1965 haar toestemming hier voor had gegeven, werd besloten ter financiering van de kosten een renteloze obli gatielening uit te geven, groot f.300.000,-- verdeeld in 300 obligaties, elk groot f.1.000,nominaal op naam, waarvan voorlopig f.100.000,-- in portefeuille zou worden gehouden. Op een daartoe aangewezen couponbewijs ontvangt de houder voor de aanvang van het seizoen een diploma, hetwelk recht geeft op een gereser veerde zitplaats op de nieuwe overdekte tribune. De houder heeft bovendien, tegen een door het bestuur vast te stellen bedrag nog recht op een tweede diploma. Wanneer blijkt dat de overkapping een succes is, zullen de staantribunes in de toekomst ook overkapt worden. Ook wordt gedacht aan verwarming van de tri bunes. In deze tijd van welvaart moet men nu eenmaal het publiek meer service verlenen, wil het blijven komen. Het dagelijks bestuur heeft dd. 13 april 1965 ten stadhuize een bespreking gehad met de stadsingenieur P.P. Bijlaard, waarin bleek dat het niet onmogelijk is dat in de toekomst een betere parkeergelegenheid bij ons Stadion zal worden gemaakt. Dr.W.H.E. Posthuma gaf in de loop van het seizoen de wens te kennen zijn functie als clubarts te willen beeindigen. Voor zijn jarenlange belangeloze medewerking werd hem op 9 januari,1965 bij monde van voorzitter Van Praag -ónder aanbieding van een afscheidscadeau van harte dahk gebracht. Het bestuur prijst zich gelukkig dat zij er in is geslaagd Dr. J.H.M. Rolink bereid te vinden de taak van clubarts op zich te nemen, daar de medische begeleiding in de sport zeer belangrijk is. De heer R. Huberts, chef buitendienst gemeente sportvelden, werd door het bestuur aangesteld om toezicht te houden bij het in orde brengen en houden van onze velden. In verband met de slechte toestand waarin onze voorvelden zich bevonden heeft het bestuur op 1 oktober 1964 1 veld ondergehuurd van de V.V.G.A. In prin cipe is met de V.V.G.A. overeenstemming bereikt, dat wij van hen het komende seizoen beide velden in onderhuur zullen krijgen. Werd in het vorige jaarverslag de verwachting uitgesproken dat in septem ber of oktober 1964 de dienstwoning door de heer R.P.J. Vunderink zou worden ont ruimd, moeten wij U thans mededelen dat dit nog steeds niet is gebeurd. Wel werd door de kantonrechter een vonnis uitgesproken, dat de woning uiterlijk 1 januari 1965 moe3t zijn ontruimd, maar het bestuur heeft tot op heden gemeend geen gebruik te moeten maken van de mogelijkheid om middels een deurwaar- ders-exploit de woning ontruimd te krijgen, aangezien de heer Vunderink zeer serieuze pogingen in het werk heeft gesteld om de woning te ontruimen, maar daar in tot nu toe is verhinderd door het C.B.H. Het zijn slechts enkele zaken, welke ik hierboven heb vermeld, daar het jaarverslag anders zeer zeker te veel zou uitdijen. Tot slot wil ik hier nog wel even vermelden dat het bestuur van mening is, dat het juister zou zijn indien de bestuursleden gekozen worden voor een zittings duur van 3 jaar. Een dergelijk voorstel treft U dan ook aan op de agenda van de jaarvergadering voor de ledenraad. Ter vermijding van moeilijkheden in de toekomst stelt het bestuur ook nog voor,wijziging te brengen in de artikelen 3 en 49 van het huishoudelijk reglement. Ik vermeld hier nog dat een verbetering intrad betreffende de verhouding met de K.N.V.B., scheidsrechters en clubbesturen van zusterverenigingen. Spijtig was het dat gedurende korte tijd enige spanning ontstond met D.W.S., maar geluk kig behoort deze kwestie weer tot het verleden. LEDENRAAD. Na de verkiezing in de jaarlijkse algemene ledenvergadering van 23 juli 1964 werd de ledenraad als volgt samengesteld. Het jaartal achter de naam is het jaar van aftreden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1965 | | pagina 7