- 2 - In de "bijeenkomst van de bordjesclub, waar dit jaar ruim 20 leden meer aanwezig waren dan vorig jaar, reikte voorzitter Van Praag aan de jubilarissen, voor zover zij aanwezig waren, een wandbord of een gouden insigne uit. BESTUUR. In de jaarvergadering van de ledenraad van 16 juli 1964 werd het bestuurs college als volgt samengesteld. Dagelijks bestuur; J. van Praag, voorzitter! J.H. Westrik, secretaris! H.G.A. Timman, penningmeester. Aftredend is de heer J.H. ïïestrik, die zich herkiesbaar stelt. Commissie betaald voetbalg M. Bremer! J. Hordijkj A.A.M. Knijn,dd. 24.1.1965 tussentijds afgetreden. Aftredend is de heer M. Bremer, die zich herkiesbaar stelt. Bovendien moet worden voorzien in de vacature van de heer Knijn. Commissie amateur voetbal; W.F.C. Bruijnesteijn; A. Kraan! H.A. Smit. Aftredend is de heer A. Kraan, die zich herkiesbaar stelt. In de eerste bestuursvergadering kwam de volgende taakverdeling tot stands 2e voorzitters H.A. Smit; 2e secretariss W.F.C. Bruijnesteijn; 2e penningmeesters A. Kraan. Voorzitter commissie betaald voetbals M. Bremer; Voorzitter commissie amateur voetbals H.A. Smit; Commissaris materieels J. Hordijk; Toezicht en onderhoud opstallens Dagelijks bestuur; Personeels Dagelijks bestuur; Contacten met Pers,T.V.en Radio voor be taald voetbals M. Bremer; Overige contactens J. van Praag; Reclames J. van Praag; Verzekeringens H.G.A. Timman. In de vergadering van de ledenraad van 17 september 1964 bracht de voor zitter verslag uit omtrent zijn bevindingen bij de overname van de leiding van de vereniging. De administrateur bleek geen benul van boekhouden te hebben. Op het kan toor werd een ontstellende wanorde aangetroffen. Wegens het niet of te weinig doen uitvoeren van onderhoudswerken gedurende de laatste jaren, waren de opstallen in een deplorabele toestand. Volgens een rapport van de Terrein- en Onderhoudscommissie van 10 september 1964* zal de komende jaren een bedrag van ruim f.250.000,moeten worden besteed voor hoog nodige onderhoudswerken. Het verzekerde bedrag voor de opstallen was, ondanks de sindsdien plaats gehad hebbende stijgingen van het onroerend goed, sedert 1956 niet meer verhoogd. Nu van f.1.000.000,-- gebracht op f.4.000.000, Een spelersverzekering, waarbij gehele of gedeeltelijke voetbalongeschikt heid was gedekt, en die ondergebracht was bij Lloyd's verzekeringen, was 23 augustus 1963 opgezegd. Op 9 oktober 1963 werd weliswaar door tussenkomst van de firma Dorens De Waal een nieuwe verzekering gesloten, doch deze dekte niet de gehele of gedeeltelijke voetbalongeschiktheid, maar overlijden en blijvende inva liditeit. Laatsgenoemde verzekering werd door het nieuwe bestuur opgezegd en werd de verzekering bij Lloyd tegen gedeeltelijke of gehele voetbalongeschiktheid weer in ere hersteld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1965 | | pagina 5