- 7 - Voorzitter Bremer heeft in het Begin van het seizoen 1964 he hoop uit gesproken, dat het 1e negental erin zou slagen zich in de hoofdklasse te handha ven. Deze wens ging in vervulling en op11 ogenblik dat ik dit schrijf hee±t het 1e negental in de competitie 1965 negen wedstrijden gespeeld, waarin 8 punten werden behaald. In het weekbericht nr. 10 van het Ajax-Honkbalnieuws, dat ook dit seizoen weer met de regelmaat van de klok en keurig verzorgd verschijnt, lees ik: "Degradatiegevaar is er natuurlijk helemaal niet meer bij, een derde plaats moet voor ons bereikbaar zijn". Ik hoop dat deze plaats zal worden bereikt en dat dan in het 3e seizoen, dat Ajax in de hoofdklasse speelt het 1e negental behoort tot de kampioenkandidaten. Het 2e en 3e negental werden in het seizoen 1964 beide kampioen, doch het 2e negental slaagde er wederom niet in om de promotiewedstrijden met goed gevolg door te komen. Maar het ziet er naar uit, dat zij het dit seizoen weer kunnen gaan proberen. Het 3e negental staat op11 ogenblik, na 5 gespeelde wedstrijden, onge slagen bovenaan en in tegenstelling met voorgaande jaren behaalt de jeugd dit sei zoen goede resultaten. TOTO COMMISSIE. Deze commissie bestaat reeds jaren uit de heren: F. Kubin, F.C. Molema en L.F. Schappert. De heren trachten ieder jaar de record-opbrengst van het voorgaande seizoen weer te verbeteren en meestal slagen zij daarin. In het financiële verslag zult U ongetwijfeld kunnen beluisteren of zij dit jaar het record ?/eer hebben gebroken. De heren zijn bovendien altijd bereid om de penningmeester ter zijde te staan o.a. bij diploma's uitreiken, contröle-werkzaamheden en hulp bij voorverkoop van plaatsen aan de leden. CLIJBAV ONDEII - C OMMIS S IE Ook de samenstelling van deze commissie is reeds enige jaren ongewijzigd gebleven en bestaat uit de heren: C.J. la Fleur, F. Louwaard, K.V. van Mourik en K.W. v.d. Toorren, De gebruikelijke onderlinge v;edstri jden op de clubavonden, de bijzondere klaverjaswedstrijden en de jaarlijkse kienavond waren -zoals altijd- een groot succes TERREIH- EH ONDERHOÏÏDSCOMHISSIE. De derde commissie waarvan de samenstelling weinig wijzigingen ondergaat. Zij bestond uit de heren: J.D. Sebus, K. Volkers en M. Volkers. In haar vergadering van 17 september 1964 werd door de ledenraad de heer J. Roodenburgh aan de commissie toegevoegd. Op 28 september j.l had het dagelijks bestuur een bespreking met de heren, waarin zij de toezegging deden dat het bestuur in januari 1965 een rapport zou ontvangen, waarin uiteraard in volgorde van urgentie een 5 jaren plan sou zijn uitgewerkt omtrent de nodige werkzaamheden die moesten gebeuren om de opstallen weer in een doelmatige staat te brengen en te houden. De commissie zou bovendien nagaan of het mogelijk zou zijn om aan de beide zijkanten (aan de buitenkant) van de sportzaal toiletten te bouwen. Op hun aanraden werden de ingemetselde kolommen van de kapconstructie opengehakt, ontroest en met bitumen bestreken en daarna met sterke specie weer dichtgemetseld en gevoegd. Deze werkzaamheden waren zeer dringend nodig, omdat het niet denkbeeldig was, dat de kap naar beneden zou komen. Een en ander was het gevolg van verwaarlozing van de afwatering van het dak van de overdekte tribune. De herstelkosten bedroegen ruim f.10.000,--. In het afgelopen boekjaar vergde de aanlegkosten van de nieuwe verwarmingsinstallatie een bedrag van ongeveer f.68.000, Het herstel van banken en de uitbreiding van banken op de onoverdekte tribune kostte ruim_f.6.000,--. De/Sebus heeft toezicht gehouden op de werkzaamheden die aan de kantoor lokalen zijn uitgevoerd.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1965 | | pagina 15