- 6 - ELFTALLEN JEUGDCOMMISSIE. Van onze jeugdelftallen behaalden 5 elftallen het kampioenschap van hun afdeling. Dit waren junioren A 1, 2 en 4 en de junioren B 1 en 2. De junioren A 5 eindigde op de 2e plaats. De junioren B 5, 4 en 5 behaa den slechts een bescheiden plaats op de ranglijst. Wij feliciteren de spelers van de kampioenselftallen en de leden van Jeugdcommissie van harte met de behaalde resultaten. d De junioren A 1 behaalde bovendien xn het tournooi te Bocholt nog de 1e nriis en in het tournooi van D.W.G. de 5e plaats. De junioren A 2 in het tournooi van Watergraafsmeer de 2e plaats. Een combinatie van de junioren A 3 en 4 deed het in het tournooi van Maccabi minder goed, daar slechts de 8e plaats werd bereikt. De junioren B 1 behaalde in het H.V.C. tournooi de 2e plaats en m het Spartaan tournooi de 1e plaats. Het H.D.V.S. tournooi, waaraan de Junioren B 2, 3 en 5 mee zouden doen, werd wegens slechte weersomstandigheden afgelast. Bovendien werd nog met 3 jeugdelftallen deelgenomen aan de sportdag van A.G.O.V.V. te Apeldoorn. PUPILLEN. Hoewel volgens de bepalingen van de K.N.V.B. pupillen officieel niet voor het voetlicht mogen komen, willen wij hier toch vermelden dat zijm hun afdeling~ op de 1e plaats eindigde met slechts 1 verliespunt. De wedstrijd tegen de van D.C.g!, winnaar in de andere afdeling, werd met 4 - 1 verloren In toernooien georganisseerd door Swift en Z.S.G.O. behaalden zij respectievelijk de 5e en Wij brengen gaarne een woord van hulde aan Carel Kamlag, voor de vel® opofferingen die hij zich getroost om ervoor te zorgen dat bij de pupillen oo elftallen van Ajax meedoen en nog met veel succes. FINANCIËLE COMMISSIE. De commissie bestond uit de heren J. de Boer Sr., J.A. Bouwens en H.G.A. Timman. Aangezien laatstgenoemde in de vergadering van de ledenraad van 1b juli 1964 tot penningmeester werd gekozen, ontstond een vacature. Ter voorkoming van een nieuwe kandidaatstelling en een nieuwe vergadering werd in bovenvermelde vergadering een beroep op de heer W.F. Volkers gedaan om voor 1 jaar zitting te nemen in de financiële commissie. Deze bezweek voor de aandrang uit de vergade- ring. De heer W.F. Volkers is dit jaar aan de beurt van aftreden, doch stelt zie - iiGDrlci g sbaar Het bestuur vergaderde enige malen met de financiële commissie en geluk kig kan ik hier schrijven in de beste verstandhouding. De penningmeester heeft op voorstel van het Accountantskantoor Janssen, Splint Co, na overleg met de financiële commissie, een meer efficiënt©Ap.doling en vereenvoudiging van de financiële administratie ingevoerd in plaats van L.-.t doorschrijf-systeem. In de vergadering van de ledenraad van 17 september 1964 betoogde de pen ningmeester dat het gevolgde systeem om de bedragen van de transfers van de spe lers via de exploitatierekening te laten lopen zijn inziens niet juist vfas. Hij stelde voor een rekening; Reserve Transfer-spelers te creëren, het geen door de vergadering werd aanvaard. Het is bijzonder prettig dat een dezer dagen van de Accountantsdienst van de K.N.V.B. bericht werd ontvangen, waarin zij voorstelde aan de verenigingen om het in de toekomst boekhoudkundig te doen, als onze penningmeester het in bovenvermelde vergadering had voorgesteld. AANVERWANTE TAKKEN VAN SPORT. Ingevolge de bepalingen van de Nederlandse Honkbalbond heeft de honkbal afdeling een eigen bestuur, hetwelk bestaat uit de herens M. Bremer, voorzitter, H.R. Ronnenbergh, secretaris? J. Neefjes, penningmeester? W. Prins en E.H.v.Tuyl, leden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1965 | | pagina 13