21 AFC A J A X NV JAARVERSLAG 2 0 0 2 - 2 0 0 3 Personeelsopties Alle in 1998 verleende opties (204.800 stuks) zijn inmiddels verval len. De overeengekomen Optieperiode (de periode gedurende welke de optierechten konden worden uitgeoefend) verstreek op 7 mei 2003. Dientengevolge vervielen alle nog uitstaande opties op voornoemde datum. Er zijn geen opties uitgeoefend. De belangrijkste voorwaarden van de optieregeling zijn opgenomen onder de toelich ting op de vennootschappelijke balans. Beoordelingssysteem Vorig seizoen is begonnen met het beoordelingssysteem in de vorm van een pilot. Na de beoordelingsronde zijn de opmerkingen van de medewerkers, het management en de Ondernemingsraad geïn ventariseerd. Er zijn opmerkingen gemaakt op de toepassing en de inhoud van het systeem. Dit is in kaart gebracht en heeft uiteindelijk geleid tot aanpassingen op het definitieve beoordelingssysteem. Naar aanleiding van bovengenoemde opmerkingen heeft het manage ment deelgenomen aan een workshop ten behoeve van het maken van resultaatgerichte ontwikkelingsdoelstellingen. Voorts is het beoordelingsformulier aangepast en uitgebreid met functiegerichte competenties. Met bovenstaande aanpassingen hoopt Ajax te bereiken, dat tijdens de jaarlijkse beoordelingsronde naast het functioneren, de ontwik keling en ontplooiing van de medewerkers centraal komt te staan. Personeelsgids In het afgelopen seizoen is in overleg met de Ondernemingsraad een aanvang gemaakt met een geactualiseerde uitgave van de personeels gids. In de personeelsgids worden alle regelingen opgenomen die van toepassing zijn binnen Ajax. Iedere werknemer krijgt de beschikking over de personeelsgids. Ondernemingsraad Het overleg tussen Ondernemingsraad en Directie heeft op een con structieve wijze plaatsgevonden. Naast het adviesrecht over meer algemene onderwerpen is in samenspraak met de Ondernemingsraad het onderstaande tot stand gekomen: - notitie personeelsbeleid; - nieuwe overwerkregeling; - indexering salarisschalen; - nieuwe procedure wedstrijdkaarten. Tot slot dankt de Directie de medewerkers en vrijwilligers voor hun enorme inzet en betrokkenheid gedurende het seizoen 2002/2003. Amsterdam, 20 oktober 2003 Hoofddirectie A.J. van Eijden 'v

Jaarverslagen Ajax NV (vanaf 1997) | 2002 | | pagina 27