Bericht van de Raad van Commissarissen Ingevolge het bepaalde in artikel 29 van de statuten legt de Raad van Commissarissen hierbij de jaarrekening over het boekjaar I juli 2002 tot en met 30 juni 2003, zoals deze door de Hoofddirectie is opgesteld en door de Raad van Commissarissen is vastgesteld, ter behandeling en goedkeuring voor aan de Algemene Vergadering van Aandeelhouders. De jaarrekening is door BDO Accountants gecontroleerd en van een goedkeurende accountantsverklaring voorzien. De jaarrekening gaat vergezeld van het door de Hoofddirectie opgestelde jaarverslag en de krachtens artikel 392 Boek 2 van het Burgerlijk Wetboek bedoelde overige gegevens. De Raad van Commissarissen heeft kennis genomen van het verslag van de Hoofddirectie. Wij stellen de Algemene Vergadering van Aandeelhouders voor de jaarrekening goed te keuren en décharge te verlenen aan de Hoofddirectie voor het gevoerde beleid en aan de Raad van Commissarissen voor het daarop gehouden toezicht. In het verslagjaar 2002/2003 heeft de Raad van Commissarissen negen maal vergaderd. Daarnaast heeft vijf maal een bespreking plaats gevonden door de Commissie externe financiële rapportage en audit met de Directie, waarvan tweemaal met de externe accoun tant. Op 3 januari 2003 heeft de herbenoeming, tot voorzitter van de Raad van Commissarissen, van de heer M. van Praag plaats gevonden. Na afloop van het boekjaar is de heer M. van Praag op I juli 2003 afgetreden en is de heer J.C. Jaakke aangetreden als voor zitter van de Raad van Commissarissen. In het verslagjaar 2002/2003 hebben zich de navolgende mutaties in directieposities voorgedaan:

Jaarverslagen Ajax NV (vanaf 1997) | 2002 | | pagina 16