Weekbericht nr. 12 27 juni 1971. Weer heeft AJAX 2 een belangrijke overwinning behaald en wel op het Haarlemse Schoten. En weer werd het 7 innings Het wordt een soort van traditie voor het 2e om 7 innings te spelen, iedereen vindt dat blijkbaar lang genoeg. De overwinning werd rustig opgebouwd; meteen in de eerste inning nam AJAX een 3-0 voorsprong. Cees kwam met een 2-honkslag binnen. Zelf kon Rob scoren door een paar foutjes van het Schoten-veldevenals Peter. Xn de tweede inning werd het 5~Ö toen Denis en Maurice konden scoren op een mooie honkslag van Mike (die met een slaggemiddelde van 0,750 onze beste slagman was deze wedstrijd) De volgende inning scoorden Ruud en Denis na zelf op de honken te zijn gekomen door een honkslag. Schoten scoorde 1 punt en dat gebeurde in de ^|ierde inning toen de enige Haarjlemse honkslag gegeven werd. ^Tot de zesde inning bleef de stand 7-1» toen scoorden achtereenvolgens Mike, Cor en Ruud (alle drie een honkslag), de laatste twee op een honkslag van Jan. We hadden nog 1 punt nodig om de wedstrijd in 7 innings te be ëindigen en dat punt sloeg Rob binnen. Er werd prima gespeeld. Toegegeven, het veld had het niet zo moeilijk, maar wat er te doen was werd goed gedaan en er weid maar 1 fout gemaakt." Schoten had het door het slaggeweld van AJAX aanzienlijk moeilijker, maakte 6 fouten en kreeg maar liefst 14 honkslagen om z'n oren. Peter gooide 8-2-1, de Schoten-pitcher 5-3-14. Daar de scheidsrechter ons in ons hemd liet staan namen Ruud ten Kleij (hoofd) en Jan Helman(veld) het op zich deze wedstrijd te leiden. Hartelijk bedankt voor de medewerking Standen Reserve 1e klasse: Feijenoord 2 8-14 Eurostars 2 8-13 HCK 2 8-11 flffAW 2 8-8 Sparta 2 AJAX 2 Schoten 2 Celeritas 7-6 7-4 8-4 8-0 at s 2 winstpunten in mindering gebracht. Zoals te zien is staan we maar 2 punten onder Sparta dus mogelijk is het om volgende week gelijk te komen. Elke keer 1 plaatsje stijgen op de standenlijst zou heel mooi zijn Volgende week weer alleen voor het 2e een competitie-wedstrijd: Zondag 4 juli: AJAX 2 - Sparta 2 Aanvang Terrein: Aanwezig 10.00 uur Complex Drieburg (TIW) 8.3O uur TIW-Terrein. De volgende spelers worden uitgenodigd: D.Balinge, J.Bonsen, F.Borgman, C.v.Eijden, M.Fancher, P.Hendriks, R.Heronimo, R.v.Hoek, E.Joustra, M.Krant, P.Papa, B.v.Mook, Cde Roos en B.Vermeer Aanvoerderde heer C.de Roos Leiderde heer L.Joustra Scheidsrechterde heer de Vries Afzegadres 2e team: de heer L.Joustra, Walmolen 60 te Amsterdam Mo 1 enwi jk) tel.: 31Mk6. Z 0 Z

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1971 | | pagina 1