WEEKBERICHT No. 2 Beste Clubgenoten, Hoewel U, op onze vergadering van 14 januari j.l., reeds uitvoerig op de hoogte werd gesteld van een aantal door onze commissie genomen be sluiten, was deze samenkomst tevens een goede gelegenheid om het onder ling contact weer eens wat nauwer aan te halen. Toch willen wij, via dit Ajax-honkbalnieuwsnog even op het één en ander terugkomen en enige nieuwe punten onder Uw aandacht brengen. Allereerst een korte recapitulatie van de vergadering, die door ruim 80$ van onze leden werd bezocht. Een zeer verheugend percentage, dat ons gesterkt heeft om op de ingeslagen weg voort te gaan. Na een welkomswoord door de heer Kraan, namens het Bestuur van onze vereniging, merkte hij o.i. terecht op, dat wij er met enthousiasme alleen ij^^t zullen komen, maar dat tevens iedere speler zich volledig zal moeten inzetten, willen wij tot goede resultaten komen. Vervolgens gaf de heer Visser de nodige toelichting op de diverse agendapunten. Over de training, door onze coach de heer Kok, die wordt bijgestaan door ons commissielid de heer Klokkers, ontstond, zoals te verwachten was, een levendige discussie. Het zal iedereen duidelijk zijn, dat zolang wij niet in het bezit zijn van een eigen veld, wij altijd "beporkt" zullen blijven in onze trainingsmogelijkheden maar ook in onze ontwikkeling. Wij zijn en blijven de mening toegedaan, dat Ajax thuis hoort in de Watergraafsmeer en nergens anders. Dit, clubgenoten, als een eerste reactie op een gesprek dat onder getekende heeft gehad met een lid van de Rayoncommissie van Amsterdam, waarin deze liet doorschemeren, dat het honkbalveld in Sloten eventueel voor ons beschikbaar zou zijn. TRAININGDe "binnentraining"die weer in twee groepen zal plaats vinden, is als volgt vastgesteld: •Voor groep 1, zaterdag 30 januari a.s., aanvang 1^.00 uur, leider de heer Klokkers; Voor groep 2, maandag 1 februari a.s., aanvang 20.00 uur, en hier heeft de heer Kok de leiding. Verder moeten alle spelers hun oude honkbalpak en nylonjack, dat eigendom is van de vereniging, op de training inleveren, terwijl zij tevens zo snel mogelijk aan de heer Klokkers moeten opgeven: a. de tailemaat b. de lengte vanaf broekriem tot enkel. Deze gegevens heeft hij nodig voor de aanschaf van de nieuwe honkbal- pakken. Wij verzoeken U dit zo snel mogelijk te willen doen. Tot besluit willen wij U nogmaals toeroepen: "Tot op de training, clubgenoten". Waarom zal U (hopen wij) duidelijk zijn. Namens de honkbalcommissie W.N.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1971 | | pagina 2