WEEKBERICHT NR. Z°» hopelijk voor de laatste keer dit seizoen gaat er een Weekbericht de deur uit. Niet dat wij dit met de voortreffelijke zorg van de Ajax-admini- stratie ook maar met enige tegenzin hebben gedaan, maar het woord "hope lijk" betekent in dit geval alleen maar, dat wij hopen dat Ajax na het a.s. weekend weer daar is, waar Ajax hoort: namelijk in de hoogste afde ling, dus in de hoofdklasse. En mensen, dat kan! We hebben "slechts" tweemaal van A.D.O. te winnen en we hebben ons grote doel bereikt. Maar hoe gevaarlijk is dat om dit zo te zeggen. Ook vorig jaar leek het zo eenvoudig. Eigenlijk was het toen zo, dat we nog slechts één inning tegen Terrasvogels overeind moesten blijven om te promoveren en hoe funest die ene inning toen verliep, weet iedereen nog. En nu moeten we dus gedurende 18 innings ons de meerderen tonen van A.D.O. We hebben zaterdag j.l. vrijwel alle Ajax-spelers bij de beslissing wedstrijd van A.D.O. tegen Giants Diemen gezien en we vonden dat gedeelte lijs jammer, hoewel we dat meeleven natuurlijk wel toejuichen. Maar liever ww het ons geweest, als er minder Ajax-spelers deze wedstrijd hadden gezien, omdat er nu zo gemakkelijk het idee kan postvatten van "c, dat A.D.O. pakken we wel even Nou vergeet dat maar en denk er om, dat in een dergelijke wedstrijd de zenuwen een enorm grote rol spelen. Dat heeft Ajax vorig jaar tegen Terrasvogels ook aan de lijve ondervonden. Voor ons staat vast, dat ook A.D.O. ver beneden zijn normale vorm heeft gespeeld en zeer waarschijnlijk tegen ons heel wat sterker voor de dag zal komen. Als wij allen daarvan doordrongen zijn, als wij allemaal dezelfde enthousiasme (maar dan zonder hinderlijke zenuwen) kunnen opbrengen, dan mogen wij zelfvertrouwen hebben, dan moeten wij dat zelfs hebben en dan maar ook alleen danmogen wij redelijk optimistisch zijn. Maar we blijven er bij, dat vooral de uitwedstrijd in Den Haag enorm moeilijk zal zijn, omdat we daar ook tegen het Haagse publiek zullen moeten knokken. Ook daarom is het al nodig, dat we zaterdag zo goed mogelijk voor de dag komen. TRAININGVorige week is, buiten de schuld van O.V.V.O., de training op donderdagavond vrijwel goheol in het water gevallen, maar nu O.V.V.O. uit gebeeld is, hebben wij deze donderdagavond het gehele veld geheel voor Daarom wordt nu voor a.s. donderdagavond de laatste training uitge schreven. Het is vlug donker, maar een uur kunnen we toch altijd nog trai nen, als iedereen maar zo vroeg mogelijk komt. Mogen we er op rekenen, dat alle spelers, die we voor de wedstrijden tegen A.D.O. oproepen, donderdag avond op het 0VVO-veld aanwezig zijn MAALTIJDDe pachter van de 0.V.V.0-kantine heeft het bijzonder pretti ge gebaar gemaakt alle spelers plus dames van Ajax 1 een maaltijd aan te bieden. We hebben dit natuurlijk gaarne geaccepteerd en deze maaltijd gaan we a.s. zaterdag na de wedstrijd Ajax-A.D.O. nuttigen. SUPPORTERSZondag a.s. veroorloven we ons de luxe gezamenlijk per bus naar A.D.O. te reizen. Er kunnen dus ook wel enige supporters mee, waarbij we vooral aan de dames denken. Maar neem nu ook weer niet in tè grote getale supporters mee, want anders is de bus ook weer gauw overvol. TWEEDE NEGENTAL. Doordat de wedstrijd H.C.K. 2-Sparta 2 niet meer wordt gespeeld, is ons tweede team toch definitief op de tweede plaats geëin digd. Onze hartelijke felicitaties met dit fraaie succes, dat nu gevolgd moet worden door de promotie van ons eerste team. PROGRAMMA 2aterdag_12 september. Ajax 1-A.D.O. 1. Terrein O.V.V.O. Aanvang 3 uur. Allen gekleed op het veld aanwezig om half twee Balingev.d.Berg, Hendriks, De LanoyLeysner, Ludenhoff, Mossing Holsteyn, NagelkerkenVan Os, Richardson, Schnitker, Ko van Wijk en Leo van Wijk. Coaches: Kok en Prins. LeidersBremer, Hendriks, Neefjes en Niepoth. Zondag_1J se£tember. A.D.O.1-Ajax 1. Terrein honkbalveld Escamp III, Dedemsvaartweg te Den Haag. Aanvang half drie. Allen gekleed op het veld om één uur: Zelfde spelers en officials als boven. Allen(ook gaarne de niet-Arasterdammersverzamelen uiterlijk half twaalf op het Stadionplein vóór het Citroëngebouw. Z 0 Z

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1970 | | pagina 1