WEEKBERICHT NR. 27. UITSLAG. Torrasvogels 1 - Ajax 1 12 - 3» Sport lean veel vreugde brengen, sport kan ook zeer hard en wreed zijn. Dit laatste hebben we j.l. zaterdag gemerkt, toen we in de beslissingswedstrijd tegen Terrasvogels een volledige afgang mee maakten. Een ander woord hebben we hier helaas niet voorNat er reeds in de eerste inning, die ons een 6—0—achterstand bezorgde, gebeurde, was heel erg. En wat misschien nbg erger was: niemand kan hier de directe schuld van gegeven worden. We hadden echt wel te doen met onze ploeg, die nu maar helaas een w ek te laat-- in een echte vechtersbui wasdie wel wilde knokken, doch die desondanks machteloos was. Zowel aanvallend als verdedigend werden we op vrijwel alle fronten geslagen door een ploeg, van wie we in normale wedstrijden van de tien keer acht maal zullen winnen. Maar in déze wedstrijd was de zege van Terrasvogels dubbel en dwars verdiend. Met de promotie wensen wij deze club dan ook van harte geluk. Tegen onze spelers zouden we nog slechts dit willen zeggen: "Jongens, deze heel grote teleurstelling hebben jullie toch aan je zelf te wijten en wel door het verliezen van de tweede wedstrijd, die we met een 4-0—voorsprong geheel in handen hadden. Achterom kijken heeft echter weinig zin, tenzij je daar een les uit trekt en dat moeten jullie wel doen. Kop op dus verder I" TEGEN NEPTUNUSIn tegenstelling tot wat wij hebben medegedeeld, gaat de wedstrijd tegen Neptunus niet door. Het seizoen is dus hiermede voor ons beexndigd. TRAININGDe trainingen zijn thans definitief beexndigd. Amsterdam, 9 september 1969* HONKBALCOMMISSIE. -x-x-x-x-x-x-x-x-

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1969 | | pagina 1