-2- BESLISSINGWEDSTRIJDZaterdag a.s. 6 september wordt nu om half drie in het Haarlemse Honkbalstadion de beslissingswedstrijd tussen Terras- vogels en Ajax gespeeld. Stonden wij vorige week na onze eerste over winning ver op punten voor, nu weten wij dat Terrasvogels een grote punten voorsprong heeft. Deze knapen, tot de tanden met enthousiasme gewapend, zich nimmer overgevend fileer de laatste bal is geworpen, voelen zich nu mentaal een stuk sterker dan Ajax en DAT ZIJN ZE HELAaS OOKl Dat is hun enige pluspunt, want op honkbalgebied zijn wij de betere ploeg. Maar dat pluspunt van Terrasvogels geeft juist in dit soort wedstrijden de doorslag. Dat is zaterdag j.l. ook wel heel duidelijk gebleken. Slechts wanneer al onze spelers de gehele week naar deze wedstrijd toe leven, zich allen voor honderd procent voornemen in enthousiasme en vecht lust in'geeh'enkel opzicht voor Terrasvogels onder te doen, slechts dan staan weer nog niet hopeloös voor» Maar ook alleen in dat geval. We we ten genoeg van de sport af om dit met zekerheid tö mogen stellen. De coach en wijals leiders van de honkbalcommissie kunnen hier niets meer aan doen, we kunnen jullie geen slaéuvmeer leren of een grondbal stoppen, we kunnen jullie ook geen vechtlust meer inpompen. Dat zijn allemaal dihgèn, die jullienu1uit je zelf moeten kunnen opbrengen, en jullie zijn daar toé in staatl We zouden misschien wel do grootsteteleurstelling van ons leven ondergaan, als jullie zaterdag a.s. in dat zo enorm belangrijke onderdeel wederom tekort zouden schieten. Moeten we hier méér over zeggen? We dach ten van niet. We zouden het slechts als een belediging voor de spelers beschouwen, als we thans, nu zaterdag onze laatste kans aanbreekt, toch geen vertrouwen meer in jullie zouden hebben. Jongens, blijf de hele weck aan de komende wedstrijd denken. Concentreer je daar gèheel op, kom geladen het veld in en vooral:blijf tegen déze tegenstander tot het einde toe even geladen spelen, als je aan de wedstrijd begint. TRAININGHoewel we vorige weck meegedeeld hebben, dat er niet meer ge traind zou worden, spreekt liet vanzelf, dat deze woensdag 3 septèmber alle spelers van het eerste negental plus reservés(zie opstelling)een laatste training zullen moeten ondergaan. Ook dit hoort bij de concentra tie. Komt dus allen in verband met de vroeg invallende duisternis zo vroeg mogelijk Zaterdag 6 september. Terrasvogels 1 - Ajax 1. Terrein Haarlems Honkbal- stadïön(dat"als~nöütraal terrein'geldtvéér de wedstrijd zal geloot worden wie het eerst aan slag gaat). Aanvang half drie. - Allen aanwezig om half één; Balinge, v.d.Berg, Borgman, Hendriks, De Lanoy, J.Leysner, R.Leysner, Mossing Holsteijn» Richardson,.Riley, Vegtèr, K,van Wijk en L.van Wijk, CoachesKok Prins. Leiders: Hendriks Neefjes. Scoorster: Ellen Hendriks. Amsterdammors verzamelen om half twaalf op het btadionplein vóér het Citroëngebouw We rekenen op de auto's van Borgman, Mossing Holsteyn, Neefjes en Joustra sr. AFZEGGINGEN. Voor de laatste maalvolgt hier het adres van de Heer F.Hen driks Galileiplantsoen 129 te Amsterdam; telcfoon-94 49 21, Amsterdam,2.september 19^9 DB HONKBALCOMMISSIE -x-x-x-x-x-x-x-x-x-

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1969 | | pagina 2