UITSLAGEN Ajax 1 A jax 2 Eerste klasse A. WEEKBERICHT NR16 Giants Riemen 1 15-3 Sparta 2 7-17 Ajax 9-18 H.C.T.I.W8-12 Volewijclcers 9-10 GTanTs Diemen 8- 8 Neptunus 7- 8 Celeritas 9- 7 ir.ïï-.xr;*"".9- 5 Onze Gezellen 9- O Reserve eerste klasse.. Sparta 2 6-12 H.C.A.W. 2 U.V.Y. 2 Schoten 2 Haarlem Nicols 2 O.V.V.O. 2 Celeritas 2 Ajax 2 2 extra verliespunten. 7- 7- 8- 7- 6- 8- 7- 9 8 8^ 6 4 4 3 We moeten toch echt we1 beginnen met ons kranig eerste tiegental en zijn beide, coaches...een warm compliment te maken. De laatste keer, dat we iets over Ajax schreven, had ons eerste negental 5 wedstrijden gespeeld en thans zijn er 9 ontmoetingen achter de rug en in al deze wedstrijden zijn we ongeglagjen gebleven Een schitterend resultaat derhalve, dat ons optimisme ten volle waarmaakt en dat ons nu reeds in staat stelt te gaan dénken aan ieen kampioenschapJadat is eigenlijk de eerste keer, dat. we dit woord hier neer schrijven. Té optimistisch? Natuurlijk niet, vooral niet als we zien dat onze enige concurrent H.C.T.I.W. niet minder dan vier punten achterstand heeft. Als het dus een beetje mee loop. tj. kunnen we misschien zelfs al op 12 juli, na de wedstrijd tegen H.C.T.I.W., de kampioensvlag hijsen, i Het zou een verdiend resultaat voor allen zijn, want we hébben dit jaar nu eenmaal een sterke, eendrachtige, ploeg, waarin ook de stemming opperbest is. Een ploeg bovendien, die zelfvertrouwen heeft en die weet wat terugvechten is. Dat is ook zaterdag tegen Giants Diemen weer gebleken, •want traditie-getrouw, kwamen we weer met 3-0.achter te_staan, Tot dat dan midden in de wedstrijd de geest weer vaardig werd en we in édn inning opeens weer in royaal gewonnen positie lagen. Daar werkte ook de houding van de Giants-pitcher aan nee, maar laten we niet vergeten, dat die houding mede sterk beinvloed werd door de dreiging van Ajax, waar hij mentaal niet tegen opgewassen bleek. Een prachtige homerun van De Lanoy later nog homeruns van Riley en Balinge-- kwam op het meest geschikte ogenblik en we hadden de wedstrijd in handen. We hebben zelfs niet eens 8 innings uit hoeven te spelen. Een prachtige revanche derhalve voor de beschamende nederlaag, die we vorig jaar tegen dezelfde tegenstander le den. ONZE SCOREDe totaal-score luidt thans: 98-39 (na 9 wedstrijden). Die 98 vinden we nog steeds formidabel en het aantal tegenpunten begint er nu ook gelukkig dragelijker uit te zien. Houden zo, zouden we willen zeggen. Op zondag 6 juli gaan we dus in elk geval ons 100e punt scorenl PRACHTIG TWEEDE I'i-kGENTAL. Zo prettig als we over onze hoofdploeg kunnen schrijven, zo in mineur zijn we over onze reserves gestemd. Er bestaat zelfs een groot degradatie-gevaar. Het zou wel heel triest zijn, indien onze eerste negental naar de hoofdklasse zou promoveren, maar ons tweede team uit de reserve eerste klasse zou verdwijnen. Daar moet wat aan gedaan worden, jongens! Dit komt toch zeker jullie eigen eergevoel ook te na? Het is voor het grootste deel allemaal eigen schuld, want als er niet getraind wordt, kunnen er ook geen goede resultaten uit de bus komen. We zullen zien, of we dit negental niet wat kunnen versterken. Dan staan natuurlijk die spelers, die nooit op de training verschijnen, er het eerste naast. Z 0 Z z0z z0z X

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1969 | | pagina 1