m WEEKBERICHT Nr. 6 Onze Bepaald niet vriendelijke woorden hebben geholpen, want de opkomst bij de za terdag j.l. ingelaste training was zeer groot. Maar helaas, de weersomstandigheden waren weer eens dusdanig, dat er niet getraind kon worden. Een verloren middag dus, maar daar kon gelukkig niemand iets aan doen. We willen nog even op bovengenoemde "onvriendelijke woorden" terugkomen. We nemen hier natuurlijk niets van terug, maar wel willen we de verzekering geven, dat als van dit moment af iedereen weer zijn spontane medewerking geeft, wij z<5 alles weer vergeten zullen zijn. Laten we het daar dan maar op houden. TRAINING. Van deze woensdag af - dus met ingang van deze woensdag, 16 april - wordt er elke woensdagavond van 6 uur af tot het donker is op het OWO-veld getraind. Vooral in het begin zal het nodig zijn, dat men direct van kantoor, fabriek, enz. naar het OWO-veld toekomt, wil de training althans enige nut hebben. Als het lan ger licht blijft, wordt het aanvangsuur verlaat, maar zover zijn we nu nog niet. WEDSTRIJDEN. Voor het a.s. weekend staan er twee oe fenwedstrijden op het programma, waarvoor we hieron der de samenstelling der teams laten volgen. Deze teams zijn samengesteld door de heren Kok, Leysner en Prins. Pas na deze oefenwedstrijden worden de beide negentallen, waarmede we op 26 april de com petitie gaan beginnen, definitief samengesteld. Doe dus allen heel erg je best. Men dient de samenstel lingen goed te lezen, want enkele spelers zijn in beide wedstrijden van de partij. Zaterdag 19 april. Shell 1-Ajax 2. Terrein Shell. Valentïjnkadi. Aanvang 2 uur. Allen op het veld aanwezig om 1 uur: Bergström, Bonsen, Boot, Van Hoek, Hordijk, Joustra, Krant, Mossing Holsteyn, Papa, Schnitker, Vegter, Zefrin. Coach: Prins. Leider: Hendriks. Zondag 20 april. Peijenoord 1-Ajax 1. Terrein ËêijenöörcTtegenover het Feijenoordstadion. Van af het station met Metro tot halte Zuidplein; daarna bus 75* Aanvang 11 uur. Allen op het veld aanwezig om 10 uur: Balinge, v.d.Berg, Borgman, Hendriks, Krant, J.Leysner, R.Leysner, De Lanoi, Richardson, Riley, Schnitker, K.van Wijk en L.van Wijk. Coaches: Kok en Prins. Leider: Hendriks. Hoewel we een tekort aan auto's hebben voor het vervoer - hoe bestaat 't in de ze tijd - zullen we toch proberen gezamenlijk per auto te gaan. Wie kan helpen? Verzamelen derhalve voor allen: half negen op het Stadionplein (Olympisch Sta dion) vóór het Citroëngebouw. ZIEKENBOEG. Zoals uit bovenstaande samenstelling blijkt, is het met de blessure van Paul Riley gelukkig heel erg meegevallen, zodat hij zondag a.s. zelfs weer hoopt te spelen. FEIJENOORD-AJAXWe zijn iets te optimistisch geweest, want op dit moment staat het nog helemaal niet vast, dat de honkballers 's middags bij de voetbalwedstrijd Feijenoord-Ajax aanwezig zul len kunnen zijn. Wat dit be treft is de medewerking van de Rotterdammers allesbehalve groot. AFZEGGINGEN. De heer F.Hen driks, Galileiplantsoen 129, tel. 944921, verwacht liefst in Let geheel geen afschrij vingen. Is men desondanks ver hinderd, bel dan zo vlug moge- EE HONKBALCOMMISSIE. 14-4- '69.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1969 | | pagina 1