WEEKBERICHT_ïïr._5 UITSLAGENThamen 1 - Ajax combinatie14-4- Kennemerland 1 - Ajax combinatie 6-4. HHC 1 - Ajax combinatie3-0 gestaakt. Zoals uit bovenstaande uitslagen blijkt, is er inderdaad gespeeld, maar..... niet zo best, want er werden 2-g- nederlagen geboekt. Wat echter erger was, de wedstrijd tegen HHC werd door ons gewonnen gegeven, toen Paul Riley ernstig geblesseerd ge raakt was. Bij het nemen van het derde honk op weg naar thuis, verstapte hij zich blijkbaar, kwam ten val en bleef pijnlijk getroffen op de grond liggen. De ziekenauto kwam er zelfs aan te pas, maar in het ziekenhuis bleek na het nemen van foto's door een heel lieve zuster, dat er gelukkig niets gebroken was. Paul mocht zelfs heel voorzichtig naar Hilver sum vervoerd worden. Wat er werkelijk met hem aan de hand is - een meniscus? vocht in de knie? - zal pas na Pasen bij een verder onderzoek in Hilversum moeten blijken. We wensen stille, sympathieke Paul een spoedige beterschap! We gaven de wedstrijd dus gewonnen, maar niet wegens dit ongeval, wel door de schandelijke omstandigheid, dat we te weinig spelers hadden en dus zelfs geen enkele reserve. Hieronder zeggen we er meer van. AAN DE SCHANDPAALNiet zodra moest blijken, dat het al onze spelers ernst was met hun beloften, met hun inzet, hun volledige medewerking, hun "alles voor Ajax over hebben", of de eersten die ons volledig, maar dan ook helemaal volledig in de steek hebben gelaten en al hun beloften ver geten waren, zijn er al weer. Voor deze ene keer zullen wij hun namen nog niet publiceren, maar een volgend keer doen wij dit zeker. Zij beseffen zelf niet wat ze door hun onsportieve houding voor hun medespelers en voor hen zelf natuurlijk verknoeien. Alles bijeen is het heel erg. De wegblijvers hebben hiermee ook bereikt, dat we voor het a.s. weekend geen wed strijd op het programma hebben. Door namelijk twee maal in het Sportclub Haarlem- tournooi te verliezen, is er voor ons zelfs geen verliezers-finale in dit tournooi. De heren worden dus wel bijzonder bedankt voor hun houding, waarmede zij onze ge hele honkbalafdeling grote schade hebben toegebracht. Desondanks zullen wij ons uiterste best doen toch iets voor a.s. zaterdag of zondag te organiseren, maar zonder veld doe je helaas niet veel. Slagen wij er in deson danks toch nog iets te organiseren, dan ontvangt men nog bericht. DE WEDSTRIJDENOver de wedstrijden zelf zullen we weinig zeggen. Op zich zelf zijn we er niet onderste boven van, dat we geen enkele overwinning hebben geboekt. Daar voor waren de twee teams nu eenmaal te zwak samengesteld. We zijn er echter van overtuigd, dat het te formeren eerste negental heel sterk kan zijn. Een gedeelte van de nieuwelingen bracht het er zeer behoorlijk van af, vooral als men in aanmer king neemt, dat zij voor het eerst in een vreemde omgeving optraden en natuurlijk nog aan het spel van hun medespelers moeten wennen. De pitchers, die in actie kwamen, deden het - mede gezien het koudo weer - ook zeer redelijk, In Haarlem b.v. werden vrijwel alle tegenpunten uitsluitend door fouten van het veld gescoord. Aan slag zal het best meevallen: in Uithoorn sloegen Pred Borgman en Ko van Wijk zelfs een home-run. Daar wij dus niet te zwaar tillen aan deze eerste prestaties, zullen we verder over deze wedstrijden niet uitwijden. Z O z

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1969 | | pagina 1