vakanties WEEKBERICHT_Nr._4 13s en weder dienende - dit deze keer helaas letterlijk bedoeld - gaan we dan zaterdag a.s. 5 april onze eerste oefenwedstrijden spelen. Men weet het: een Ajax-team speelt in Uithoorn tegen Thamen en een andere Ajax-ploeg neemt deel aan de eerste dag van het Sportclub Haarlem-tournooi. We leggen heel veel na druk op de woordjes een, want er is nog geen sprake van Ajax 1 of Ajax 2 er zijn gewoon twee combinaties gevormd van ongeveer gelijke sterkte. Men moet echt geloven, dat dit waar is. Aan het einde van dit bericht laten we de sa menstelling van deze beide ploegen volgen. TRAINING. Met onmiddellijke ingang wordt de zaaltraining beëindigd; de laatste zaaltrai ning heeft dus plaats gevonden op 29 en 31 maart j.l. Zodra het weer beter wordt en het daglicht wat langer duurt, begint op woensdagavond de buitentrai ning op het OYVO-veld. Dit delen we t.z.t. nog wel mee. Zoals we al eens eerder hebben gevraagd, dient men zijn vakanties ten spoedig ste op te geven aan de heren Kok en Prins. Werk ook in dit opzicht aan de goede gang van zaken mee. Tot nog toe heeft niemand onzer ook maar enige reden tot klagen over de medewerking van alle spelers. Maarde moeilijkheden, waar bij men toch zijn goede wil moet tonen, komen nu pas. MEDISCHE KEURING. Zoals wij in Weekbericht nr. 3 vermeldden, dienen de volgende spelers zo snel mogelijk in het bezit te komen van een medisch goedkeuringsbewijs: Bergström, Boot, van Eijden, Krant, J. Leysner en Richardson. Laat het niet op het laatste moment aankomen, want dan zit je fout PROGRAMMA. Zaterdag 5 april. Thamen 1 - Ajax-combinatie. Terrein Thamen te Uithoorn. Bus Maarse en Kroon van Haarlemmermeerstation tot eindpunt Uithoorn (Raadhuislaan). Rechtsaf Dorpsstraat in, langs RK-kerk, rechts aanhouden tot Amsteldijk/Boterdijk. Aanvang 2 uur. Allen op het veld aanwezig om half één: Bonsen, Boot, Borgman, Joustra, v.d.Kamp, Papa, Richardson, Schnitker, Vegter, Ko van Wijk en Leo van Wijk. Coach: Prins. Leider: Niepoth. Verzamelen om kwart voor twaalf op Stadionplein bij het Citroëngebouw (vóór het Olympisch Stadion). In verband met het vervoer s.v.p. zoveel mogelijk met eigen auto's kernen.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1969 | | pagina 1