TRAINING. Over cLe opkomst "bij de zaal training op zaterdag en op maandagavond zijn we "bij zonder enthousiaste Het is zelfs eigenlijk té druk, vooral op de maandagavond, maar we klagen liever over een te grote opkomst dan over de afwezigheid van onze honkballers. Dit laatste is eigenlijk alleen met Ben Richardson het geval. Ben, waar blijf je Zaterdags om 12 uur en maandags om 8 uur - steeds in de zaal van het Ajax-stadion - ben je nog steeds van harte welkom. De training wordt zelfs zó enthousiast bezocht, dat we voor het a.s. seizoen optimistisch zijn gestemd. De kwaliteit is er en als de mentaliteit nu ook zo goed blijft, zouden we niet weten waarom we niet een voorspoedig seizoen tege moet zouden gaan. Zelfs lijkt het ons niet uitgesloten, dat beide teams een kampioenschap kunnen behalen. Ja, ook het tweede negental. Waarom ook niet? Dit team begon de competitie altijd heel zwak om gaandeweg in vorm te komen. Maar waaron zou er nu niet direct heel sterk gestart worden? Wat zou dat mooi zijn om Sparta 2 nu eens geen kampioen te laten worden. NIEUWE LEDEN. Of het tot de buitenwereld is doorgedrongen, dat zich een andere - lees: bete re - geest van de Ajax-honkballers heeft meester gemaakt, weten we niet, maar een feit is, dat we er vier nieuwe leden bij hebben gekregen. Dat zijn: Bergström, Krant, De Lanoi en Zefrin. We heten hen hierbij van harte welkom en hopen, dat zij er toe bij zullen dragen, dat de honkbalnaam van Ajax net zo gevreesd zal worden als de voetbalnaam van Ajax. JEUGD. Wanneer we er nu ook nog in kunnen slagen een jeugdnegental in het veld te bren gen, zullen we over onze voorbereidingen helemaal tevreden zijn. Kent men nog Ajax-voetballertjes, die willen honkballen, verwijs hen dan naar de heer W. Nie- poth, Kinderdijkstraat 61 te Amsterdam (telefoon 790105): die met de leiding van de jeugd belast is. MEDISCHE KEURING. Twee jaar achtereen hebben we vrij veel boetes moeten betalen, omdat niet al onze spelers medisch waren gekeurd. Dit doen we dit seizoen beslist niet meer, want we stellen er prijs op administratief onze zaken goed voor elkaar te hebben. Bovendien: er zijn op het moment slechts 8 spelers, die nog gekeurd moeten wor den. Dat zijn: Bergström, Boot, Van Eijden, Kok, Krant, J.Leysner, Ben Richardson en Zefrin. Zij dienen er zelf voor te zorgen zich bij een Medisch Sportkeurings bureau voor honkbal te laten keuren. Hebben wij hun bewijs van goedkeuring op 1 mei 1969 niet in ons bezit, dan worden zij niet opgesteld. Maak er nu dus zo spoedig mogelijk werk van. Amsterdam, 21 maart 1969 DE HONKBALCOMMISSIE.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1969 | | pagina 2