WEEKBERICHT Nr. 2 Hoewel we niet van plan waren reeds weer zé vlug een Weekbericht rond te sturen, zijn we hier wel toe verplicht. De reden is een zeer prettige, namelijk de "bij zonder verblijdende opkomst op de eerste zaaltraining. Dat hebben we wel eens anders lees: veel slechter meegemaakt. Het was dan ook niet te verwonderen, dat alle leden der Honkbalcommissie met lachende gezichten rondliepen. Dat kwam dus door die zeer redelijke opkomst, waaruit te concluderen viel, dat de spelers vast van plan waren en van plan zijn hun in het najaar gegeven belofte te houden. Kijk, als dat inderdaad zo blijft en op dit moment twijfelen we daar niet aan -- dan staat onze honkbalafdeling er echt niet zo slecht voor, als wij zelf vorig jaar geloofden. Dan zit er niet alleen leven, doch ook weer toekomst in. Die toekomst zal dan moeten komen van de jeugd en als de tekenen niet bedriegen, zal de heer Niepoth er in slagen minstens één jeugcLnegental op de been te bren gen. Voor hem en voor ons is dat een erezaak. We zijn er weliswaar nog niet he lemaal, maar we hebben nog een stuk of vijf Ajax-voetballertjes nodig en dan zit het rond met dat jeugcLnegental. Dus wanneer iemand nog een Ajax-jeugdlid kent, dat in de zomer graag onder de Ajax-vlag wil honkballen, wijs hem dan de weg en geef dit door aan de heer W.Niepoth, Kinderdijkstraat 61 te Amsterdam; telefoon 790105- Terug nu naar de zaaltraining voor de senioren, die zoals bekend elke maandagavond om 8 uur in de Ajax-zaal plaats vindt onder leiding van Herre Kok. Tussen haakjes; deze Ajax-crack is zojuist vader van een dochter geworden, waarmede we hem en zijn vrouw van harte gelukwensen. Gezien het aantal deelnemers aan de zaaltraining, gaan we de zaak splitsen: van dit moment af wordt er door één ploeg op zaterdag (aanvang 12 uur) onder leiding van Wim Prins getraind en door een andere ploeg op maandagavond 8 uur onder leiding van Herre Kok. Ter verduidelijking dus: de eerste zaterdagtraining vindt derhalve plaats op zaterdag 15 februari. De aanvang is bepaald op 12 uur, zodat ieder weer op tijd thuis kan zijn om naar de TV-reportages van Deventer te kijken. Wij delen de ploegen niet in, doch laten het aan de spe lers zelf over wanneer zij willen komen; hetzij op zater dag, hetzij op maandag. Maar wel verwachten wij, dat al len aan deze zeer nuttige zaaltraining deelnemen. Alleen op die manier kunnen we goed voorbereid eind april aan de competitie beginnen. Bovendien kweekt deze zaaltraining de teamgeest aan. We streven er naar reeds op 5 april oefenwedstrijden te gaan spelen, zodat er niet eens veel tijd voor de zaaltraining rest. Profiteert er dus allen van. Tenslotte nog dit: als men beslist eens een keer verhinderd is, bel dan even de heer F.Hendriks op (telefoon 944921). H. KOK Amsterdam, 10 februari 19^9» DE HONKBALCOMMISSIE.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1969 | | pagina 1