Verder "bestaat ons tenue uit: rode pet, roodwit ge ringde kousen, rood shirt en rood jack. Willen alle spelers hier goed aan denken? Uitzonderingen worden niet toegestaan! COMPETITIEHet competitie-programma voor de eerste helft van het seizoen is ook reeds bekend. Ajax 1 begint op 30 april met een uitwedstrijd tegen Sparta, waarna we op 7 mei Haarlem Nicols thuis ontvangen. Het had een gemakkelijker start kunnen zijn, dachten we zo Ajax 2 gaat op 29 april bij Sparta 2 op bezoek en ontvangt op 6 mei Haarlem Nicols 2. Precies het zelfde dus. Zullen onze beide negentallen na twee weken bovenaan of onderaan staan????? AANSCHRIJVINGEN. Zaterdag 8 april. SC Haarlem-tournooiTerrein Honkbalstadion te Haarlem. Ajax-HHC, aanvang 12.00 uur. Storks-Ajax, aanvang half 2. Alle spelers die nen uiterlijk half elf op het veld aanwezig te zijn: Balinge, v.d. Berg, Isenia, Kok, Leysner, Lindsey, Mossing Holsteyn, Offringa, B.Richardson, J. Richardson, Richinsin en L.van Wijk. Coach: Kruys, Leiders: Bremer en Hendriks De Amsterdammers verzamelen om half 10 achter het Centraal Station by de Tolhuispont (auto's v.d.Berg, Mossing Holsteyn, Kruys en Bremer). De anderen gaan rechtstreeks naar Haarlem. Zondag 16 aprilStorks-tournooiTerrein Dedemsvaartweg te Den Haag. HHC- Ajax, aanvang 10 uur. Ajax-OWO, aanvang 11.15 uur. Alle spelers dienen uit- terlijk 9 uur op het veld aanwezig te zijn: Balinge, v.d.Berg, Isenia, Kok, Leysner, Lindsey, Mossing Holsteyn, Offringa, B. Richardson, J. Richardson, Richinsin en Van Wijk. Coach: Kruys. Leider: Hendriks. Het verzamelpunt (om kwart vóór 8!!!) wordt zaterdag a.s. bekend gemaakt. AFSCHRIJVINGENNatuurlijk schrijft niemand voor deze eerste wedstrijden af, maar voor noodgevallen geven we hier het afschrijfadres: de heer F. Hendriks Galileiplantsoen 129 te Amsterdam; telefoon: 944921. Mocht het zaterdag a.s. en zondag 16 april slecht weer zijn, dan kan men ook op dit adres informeren of de tournooien doorgang vinden. Men belle dan echter ruim vóór het uur van verzamelen. Amsterdam, 3 april 1967- DE HONKBALCOMMISSIE

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1967 | | pagina 2