Zondag 3 juli. Ajax 1-ABC 1. Terrein 0W0. Aanvang 2 uur. Allen op het veld aan- wëzig"m half één: Adelina, Balinge, v.d.Berg, Borgman, Isenia, Kok, Leysner, Lindsey(?), Richinsin, Slaman, Wout en Van Wijk. Coach: Leysner. Leiders: Bremer en Hendriks Zaterdag 2 juli. UW 2-Ajax 2. Terrein Sportpark Hoge Weide te Utrecht. Per auto gemakkelijk te breiken via autoweg Amsterdam-Utrechtvlakbij afrit naar Utrecht. Aanvang half vier. Allen aanwezig om half drie: Bonsen, Borgman, Van Ham, Hendriks, v.d.Kamp, Offringa, Schalm, Schnitker, Tromp, Vegter en J.Vos. Coaches: Kraan en Visser. Leider: Hofman. Verzamelen om half twee Hugo de Vrieslaan hoek Middenweg om gezamenlijk met de auto's van Bonsen, Borgman, v.d.Kamp, Kraan en Visser naar Utrecht te gaan. Zondag_3_juli. Thamen 2-Ajax 3- Terrein Thamen aan de Amsteldijk te Uithoorn. Vanaf centrale bushalte Maarse Kroon ca'. 500 meter lopen tot langs de Amstel. Aanvang 2 uur. Allen aanwezig om 1 uur. Verzamelen 12 uur bij het Haarlemmermeerstation, waar de bussen vertrekken. Autobezitters, kom hier ook Bouman, Eiking, Esselman, Hofman, Hordijk, Be Jong, Koehein, Be Roos, Rot gans, Schalm, SchoepenhauerVan Tuyl, W.Vos, Bupont, Staal, v.d. Weerd. Coach: Prins. Leider: Hofman. Indien coach Prins, gezien het belang van deze wedstrijd, een beroep wil doen op v.d. Kamp, Kraan, Vegter en J.Vos om mee te spelen, dan mag dit, daar deze spelers ook gerechtigd zijn in het derde negental te spelen. AFZEGGINGEN. Is men verhinderd, dan zegge men tijdig af bij de heer J. Neefjes, Rutherfordstr1 te Amsterdam; telefoon 945780. Amsterdam, 27 juni 1966. BE HONKBALCOMMISSIE. -0-0-0-

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1966 | | pagina 2