Zaterdag 25 april. Thamen 1 - Ajax 2. Aanvang half drie. Terrein Thamen: Honkbal- veld Amsteldijk te Uithoorn. Vanaf centrale bushalte Maarse Kroon ca. 500 mtr lopen tot langs de Amstel. Allen aanwezig om half twee: Bonsen, Borgman, Grooteboer, Hofman, De Jong, v.d.Kamp, Kraan, Lodewijk, De Roos, Rotgans, Schnitker, Van Tuyl, J.Vos. Spelend coach: Kraan." Leider: Hofman. Vertrek bus M K 12.15 uur van Haarlemmermeerstation. Auto-bezitters gelieve ook aldaar te komen om eventueel spelers mee te nemen. Zaterdag 25 april. Spartaan 1 - Ajax 5. Aanvang 11 uur. Sportpark Ookmeer. Bus 19 of 21 tot halte Troelstralaan. Allen aanwezig om 10 uur: Eiking, Esselman, Van Genderen, Hofman, Hordijk, Koehein, Van Leeuwen, De Roos, Rotgans, Schalm, SchoepenhauerVan Tuyl, W.Vos. Leider: Hofman. Coach: Prins. COMPETITIE. Voor de competitie beschikken we over circa 42 spelers. Dat wil dus zeggen, dat we een voldoend aantal spelers hebben en niet hoeven te smeken, of iedereen nu wel komt. Het spreekt vanzelf, dat zij die voor bovengenoemde oefenwedstrijden afzeg gen of - wat nog veel erger is - zonder afbericht wegblijven en daardoor hun mede spelers duperen, de eersten zullen zijn, die we in de competitie op de bank zullen laten zitten. Dit zijn geen prettige geluiden, maar gezien de ervaringen die we nu reeds hebben inzake de medische sportkeuring zijn we wel verplicht de touwtjes heel strak aar.^^ te halen. En nogmaals: we doen dit alles niet voor ons zelf, maar voor de spelers. TRAINING. Volgende week hopen we mededelingen te kunnen doen over de veldtraining, die voor alle senioren op de woensdagavond is bepaald. Eén groep traint op het OWO-veld, de andere groep op het Oranje Zwart-terrein (complex Drieburg). AFZEGGEN. Dringende redenen voor afzeggen worden natuurlijk wèl geaccepteerd. Men wachte hier echter niet tot de laatste dag mee. Het afzegadres is bij de heer F.Hendriks, Galilëiplantsoen 129 te Amsterdam (telefoon 020-944921). MATERIAAL. De leiders der negentallen dienen zich voor het materiaal tijdig in verbinding te stellen met de heer G.Bonsen, Reamurstraat 40 te Amsterdam (telefoon 020-948416). DE HONKBALCOMMISSIE. Amsterdam, 18 april 1966

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1966 | | pagina 2