WEEKBERICHT_Nr._2 Het wordt tijd weer eens iets van ons te laten horen, want niet alleen dat het seizoen met rasse schreden nadert, er zijn ook enkele dringende, zakelijke medede lingen te doen. He "belangrijkste hiervan is wel het feit, dat niemand dit seizoen zal mogen honkballen, als hij niet medisch goedgekeurd is na 1 september 1965» Bit hoeft niet beslist voor honkbal te zijn, maar mag ook voor een andere tak van sport het geval te zijn. Is men b.v. na 1 september 1965 "voor voetbal goedgekeurd, dan geldt dit bij uitzondering ook voor honkbal. Maarer moet een officieel schriftelijk bewijs voor overgelegd worden. We geloven, dat er talrijke honkballers zijn, die niet zijn gekeurd. Bezen moeten zich dus enorm haasten om in het bezit van een keuringsbewijs te komen. Hiervoor vindt men hierbij een formulier, dat ten spoedigste volledig ingevuld teruggestuurd moet worden aan de heer W. Bruynestein, Middenweg 107 "te Amsterdam. Men ontvangt dan later een oproep om voor de keuring te verschijnen. Slechts zij, fcie reeds in het bezit van een keuringsbewijs zijn - afgegeven door clubarts of een medisch sportkeuringsbureau - behoeven het formulier niet terug te sturen. Het in hun bezit zijnde keuringsbewijs (gedateerd na 1 september 1965) moeten zij echter ten spoedigste opsturen aan de heer M. Bremer, Bors van Waverenstraat 65 te Amstelveen). Een bewijs van de huisarts is niet geldig! TRAINING. Over de training, die nu al weer bijna drie maanden onder leiding van Leysner en Jan Neefs aan de gang is, kunnen we vrij enthousiast zijn, want er is en wordt nog steeds hard aan getrokken. Bedriegen de voortekenen niet, dan zal Ajax dit seizoen goed voorbereid en behoorlijk sterk aan de start verschijnen, OEFENWEBSTRIJBENMet het organiseren van oefenwedstrijden zijn we tot heden niet zo voorspoedig geweest, hetgeen voornamelijk te wijten is aan het gebrek aan vel den, niet alleen van ons, maar ook van diverse eventuele tegenstanders. Voor het eerste negental zijn we er wèl in geslaagd, maar we hadden ook graag voor het tweede en derde team enkele flinke oefenpartijen georganiseerd. Enfin, er wordt nog aan gewerkt. Tot nog toe staan de volgende wedstrijden vasts Zaterdag 16 aprils HCAW - Ajax comb, te Bussum. Zaterdag 16 april: Thamen - Ajax Comb, te Uithoorn. I Zondag 17 aprils Storks-tournooi voor het eerste negental. Beelnemers zijn hier: Groep As ABC, HCAW, Schoten. Groep B: Ajax, 0W0,Storks. Het programma voor Ajax luidt: 10.00 uur: Storks - Ajax. 12.50 uur: Ajax - 0W0. Met van 15*45 uur af wedstrijden om de 1e tot en met de zesde plaats. Zaterdag en zondag 25 en 24 aprils ABC-tournooi voor eerste negental. KLEBIJ. Reeds thans wordt iedereen er opmerkzaam op gemaakt, dat het verplicht is om prima gekleed bij de wedstrijden te verschijnen. Men weet het: wit honkbalpak met rode biezen, rode pet, roodwitte kousen en als het even kan een rood jack. Wij zijn nog wel in het bezit van rode jacks (25 gulden), maar pakken hebben we helaas niet meer. Men dient dus zelf in de winkel een pak te kopen. Beze zijn zonder rode bies o.a. verkrijgbaar bij Sporthuis Het Oosten (Ronnenbergh)Rein - wardtstraat 4 te Amsterdam. Rode biezen moet men er dan maar thuis op laten zet ten. WEEKBERICHTVan medio april af zal er weer elke week een weekbericht verschijnen» BE HONKBALCOMMISSIE. Amsterdam, 1 april 1966

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1966 | | pagina 1