AFC "AJAX" Afd.Honkbal WEEKBERICHT_nr._1 Laten wij dit eerste Weekbericht van het nieuwe jaar beginnen met allen van harte een voorspoedig en gelukkig 1966 toe te wensen. Zakelijk, persoonlijk en ook.sportiefwant bedriegen de voortekenen niet, dan wordt het dit jaar een heel belangrijk seizoen voor honkballend Ajax. Eindelijk willen we met ons eerste negental een rol van betekenis in de hoofdklasse gaan spelen, ons tweede negental speelt dit jaar voor het eerst in de reserve eerste klasse en voorts wil het derde team wederom trachten kampioen te worden. Er ligt dus voor ons allen - oude en nieuwe leden - een schone taak te wachten. Nimmer zullen we echter iets goeds presteren, als de voorbereiding niet hon derd procent is geweest. Daarom gaan we zeer binnenkort met de zaaltraining beginnen en wel op zaterdag 15 januari en op maandag 17 januari en vervol gens elke zaterdag en maandag. We geloven, dat er dit jaar zóveel liefhebbers voor de zaaltraining zijn, dat we besloten hebben drie groepen te maken, waarvan we de indeling hieronder laten volgen. We willen hier echter niet strikt de hand aan houden, met andere woorden: als men verhinderd is in de ene groep te trainen, dan heeft men de vrijheid zichzelf in een andere groep te plaatsen, als de getalsverhouding maar niet al te sterk wordt verstoord. Zij, die meer dan één keer per week willen trainen, mogen ook in een andere groep nogmaals trainen. Hier volgt dan de indeling: Zaterdag 15 januari: aanvang half elf (de zaal moet om half één ontruimd zijn): Leysner, Wout,LindseyRichinsin, Adelina, Rombley, Balinge en Isenia (8 spelers). Maandag 17 nanuari: aanvang 7 uur: Bonsen, Borgman, Hendriks, Hordijk, v.d.Kamp, Lodewijk, Schnitker, Vegter, Visscher, Visser, J.Vos en W.Vos (12 spelers). Maandag 17 .januari: aanvang half negen: v.d.Berg, Van Ham, Kok, Kraan, Mossing Holsteyn, Offringa, Rotgans, A.Slaman, Tinlin, Tromp en Van Wijk (11 spelers). Voor ballen, knuppels en catchers-uitrusting wordt door ons gezorgd, voor kleding, handschoenen, enz. dient men natuurlijk zelf te zorgen. Voor de nieuwelingen zij nog vermeld, dat de trainingszaal een onderdeel van ons prachtige Ajax-stadion is. Tot zaterdag 15 en maandag 17 januari derhalve. Amsterdam, 7 januari 1966. DE HONKBALCOMMISSIE.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1966 | | pagina 1