WEEKBERICHT Nr. 22 UITSLAGEN. ADO 2 - Ajax 2 1 - 4» Lijnden 2 - Ajax 3 3 - 20. Hoewel we vorige week nadrukkelijk hebben meegedeeld, dat er deze week geen week bericht zou verschijnen, gebeurt dit tóch en wel naar aanleiding van de schitte rende resultaten van onze beide reserve-teams. Beide negentallen wonnen, zoals men hierboven kan zien, waardoor het o.i. welhaast zeker is, dat zowel Ajax 2 als Ajax J zal promoveren. Dit zou een prachtig resultaat zijn, waarop maar weinig verenigingen kunnen bogen, een resultaat tevens, dat het honkbalseizoen voor Ajax ondanks de teleurstellende prestaties van ons eerste negental toch nog zeer ge slaagd zou doen maken. Met de gehoopte promoties zouden wij zelfs een hoogtepunt voor onze vereniging be reiken, omdat dan eindelijk onze reserve-negentallen een goede aansluiting hebben verkregen, waarvan in de toekomst ook het eerste negental kan profiteren. Dan nbg één stapje vooruit en we spelen met drie negentallen in de landelijke competitie. ^^Maar laten we voorlopig nog niet tè optimistisch zijn, want we zijn er nog niet. ^^Dat beseffen de spelers van b.v. het tweede negental zelf ook zeer goed, nu zij in Den Haag van ADO 2 zo'n grote tegenstand hebben ondervonden. Het is een heel pittige wedstrijd geweest, waarin vooral Peter Hendriks (16-4-4) in grootse vorm was. Maar ook overigens draaide de gehele ploeg goed, zowel verdedigend als aan vallend (10 hohkslagen) We geloven, dat de eerste klap hier meer dan een daalder waard is geweest, vooral ook omdat de winst in een uitwedstrijd werd behaald. Wanneer alle spelers zater dag a.s. uiterst geconcentreerd van start gaan, een snelle voorsprong nemen, kén de promotie ons bijna niet ontglippen. Jongens, heel Ajax rekent op jullie!!! DERDE NEGENTAL. Dit team, dat zijn eerste promotiewedstrijd verloren had, heeft geducht revanche genomen met cijfers, waar een tegenstander zich maar heel moeilijk van zal kunnen herstellen. Wanneer er in de beslissingswedstrijd tegen Lijnden 2 niet van onderschatting sprake is, zou het al heel raar moeten lopen, wil er niet weer gewonnen worden. Er mogen dan echter, zoals zaterdag j.l. toch gebeurde, geen punten cadeau worden gedaan, alle fouten en foutjes van de tegenpartij moeten ter dege worden uitgebuit. Dan alleen zal er opnieuw gewonnen worden. Ook hier geldt: Heel Ajax rekent op jullie!!! ^^ELANGSTELLING. Mogen wij deze keer nog eens al onze honkballers opwekken beide promotie-wedstrijden te bezoeken? Ondanks ons optimisme hebben de spelers van ons tweede en derde negental toch ons aller steun nodig. Ook deze spelers zijn Ajax en dragen onze kleuren. Nu beide teams op het punt staan hun prachtige seizoen met promotie te bekronen, is het ons aller plicht hierbij aanwezig te zijn. Ten derde male dus: heel Ajax rekent op deze morele steun!!!!! ATTENTIE. Laten de spelers van het tweede negental er goed aan denken, dat zij zondag a.s. hun laatste (normale) competitiewedstrijd te spelen hebben, niet op het WGA-veld, maar aan de Jan van Galenstraat. Er moet namelijk gespeeld worden, want niet-spelen of niet-opkomen sou betekenen, dat door de extra verlies- punten het kampioenschap aan ons tweede weer ontnomen zou worden. Dit mag natuur lijk niet gebeuren, zodat het de plicht van ieder is te komen. OPSTELLINGEN. Men leze onderstaande opstellingen goed, want die zijn in vergelij king met vorige week toch gewijzigd. Gezien het belang van de wedstrijden dienen de coaches hun sterkste opstelling aan te houden. Laat nu niemand afschrijven: voor deze ene (hopenlijk laatste) dag moeten alle krachten worden ingespan nen. Zaterdag 4 september. Ajax 2-AD0 2. Terrein 0W0. Aanvang 4 uur. AÏÏen aanwezig om 3 uur: Bonsen, Hendriks, v.d.Kamp, Kraan, R.Leysner, Lodewijk, Offringa, Schnitker, Vegter, Visser, Weppner, Van Wijk. Spelend coach: Kraan. Leider: Hendriks. Zondag_ 5 september, WGA 3-Ajax 2. Terrein Jan van Galenstraat. Aanvang half elf. AÏÏën aanwezig om half tien: zelfde spelers en leiders als hierboven ver meld. voor vervolg OPSTELLINGEN z.o.z.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1965 | | pagina 1