den onze stand. Nog twee wedstrijden resteren er, wedstrijden die ondanks alles gewonnen kunnen worden. Zouden we dat nu eens niet doen om zodoende toch nog een kans te maken op de vijfde plaats te eindigen? 17anneer: we in het najaar weer een feestavond mogen houden om onze kampioenen te huldigen, zou het toch een schande zijn, als dan het eerste negental net één plaats "boven het zwakke WGA is geëindigd. Spelers van het eerste negental, laat dat niet op je zitten. Het tweede negental is met de hakken over de sloot gekomen tegen hekkesluiter RCH 2. Een 2-1 achterstand kon slechts met moeite opgehaald worden en pas in de achtste inning "bij de stand 2-2 kwamen de winnende punten. Indien deze prestatie op een dalende vorm wijst, moeten alle spelers van het tweede zich toch echt wel in de komende wedstrijden extra inspannen, want anders gaat de fraaie kans op een hernieuwd kampioenschap door eigen schuld verloren. Gelukkig toonde Peter Hendriks zijn oude vorm weer terug te krijgen. HE OPSTELLINGEN. Vooral de spelers van de lagere teams dienen de opstellingen goed te lezen, want er zijn enkelen, die in het a.s. weekend ook "bij een hoger negental present moeten zijn. Zaterdag 31 juli. ABC 1-Ajax 1. Terrein ABC in Buitenveldert(Boelelaan)Aanvang 3 uur. Allen aanwezig om half twee: v.d.Berg, Borgman, Grooteboer, Van Ham, Kok, Leysner, Offringa, Richinsin, Van Tuyl, Vegter. Coach: Nusse. Leider: Hendriks. Zaterdag 31 juli. Kennemerland 2-Ajax 2. Terrein Pim Mulier-sportpark. Orionweg^^ te Haarlem. Bus 2. Aanvang half drie. Verzamelen half één gebouw Gemeentetram, Nassaukade hoek Overtoom: Bouman, De Jong, Hendriks, Kraan, v.d.Kamp, Bodewijk, De Roos, Schnitker, Visser, Weppner Spelend coach: Kraan. Leider: Hofman. Zondag 1 augustus. Volewyckers 3-Ajax 3> Terrein Buiksloterbanne, Buiksloterdijk tussen percelen 374 en 376. Bus A tot eindhalte Floraweg. Aanvang half één. Allen aanwezig om half twaalf: Borgman, Bouman, Eiking, Esselman, Van Genderen, Hordijk, Koehein, Van Leeuwen, Mourik, Schopenhauer, Van Tuyl, Vermeulen, J.Vos, ÏÏ.Vos. Coach: Prins. Leider: Hofman. AFZEGGINGEN dienen te geschieden bij de heer F.Hendrilcs, Galilëiplantsoen 129 te Amsterdam? telefoon 944921. Amsterdam, 26 juli 1965- DE HONKBALCOMMISSIE.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1965 | | pagina 2