Weekbericht US 5. UITSLAGEN.OVVO 1 - Ajax 11-0. De wedstrijd, van het derde negental werd ter elfder ure van het programma afge voerd, zodat alleen onze hoofdploeg in actie kwam. Helaas startte ons eerste ne gental met een nederlaag, maar al te veel behoeven wij hier niet over in de put te zitten. Y/e geloven namelijk, dat de gelukkigste van de twee gewonnen heeft. Het was ondanks de kleine uitslag bepaald geen opwindende wedstrijd, omdat beide ploegen aan slag vrijwel geheel faalden. De reden hiervoor is o.i. gelegen in de allesbehalve goede voorbereiding, hetgeen aan het weer te wijten is. Zijn we het hier mee eens, dan is de zekerheid aanwezig om er alles aan te doen dit zwakke punt van ons weg te werken. Er zal de eerste weken heel veel op slagprestaties ge traind moeten worden. Weliswaar was het veldspel ook niet, zoals we dat gewend zijn, maar mede door het sterke, geconcentreerde werpen van Herre Kok bleef de schade tot slechts één punt eperkt. Geen schande tegen 0TV0. We tekenen er voor om alle tegenpartijen op lechts één punt te houden! Aanvallend moeten we echter een veel grotere kracht ontwikkelen. We hopen althans, dat onze honkballers ons niet op dezelfde wijze "de zenuwen" bezorgen als onze voetballers in het afgelopen seizoen hebben gedaan, namelijk verdedigend goed, maar aanvallend volkomen falen. Honkballers, geef de voetballers een voorbeeld en scoor punten! In elk geval moet dit zaterdag a.s. gebeuren. Onderschat WGA in geen geval, maar speel net zo geconcentreerd als tegen 0VVO. In dit geval kan ons de overwinning- niet ontgaan. TRAINING. Hopenlijk komt dit Weekbericht bij ieder op tijd. In verband met de Bevrijdingsdag wordt er door de selectie-groep niet op woensdagavond 5 mei, doch op woensdagmiddag 2 uur op het OWO-veld getraind. De overige senioren trainen elke donderdagavond op het complex Drieburg. De be langstelling op de eerste avond was bedroevend slecht. Y/e rekenen er op, dat de opkomst van deze week af vele malen groter zal zijn. PROGRAMMA Zaterdag 8 mei. WGA 1 - Ajax 1. Terrein WGA naast het Ajax-stadion. Aanvang 3 uur. Allen aanwezig om half twee: v.d. Berg, Van Ham, Kok, R.Leysner, V.Leysner, Mossing ^fcolsteyn, Offringa, Schnitker, Tromp, Wout en Van Wijk. Coach: Nusse. Leider: Hofman. Zondag 9 mei. Schiedam 3 - Ajax 2. Sportpark Harga. Bus 39 tot halte Troelstralaan/ Burg.Van Haarenlaani daarna onder spoorbrug door ca.10 min. lopen. Aanvang 2 uur. Verzamelen kwart over 10 hal Centraal Station. Vertrek trein 10.40 uur: Bonsen, Hendriks, Hofman, De Jong, v.d. Kamp, Kraan, Lodewijk, Lynci, Richinsin, De Roos, Van TuylVegter, Visser, Y/eppner. Spelend coach: Kraan. Leider: Hendriks. Daar dit onze verste uitwedstrijd is, rekenen we er op, dat allen aanv/ezig zullen zijn Zondag 9_mei. HCTIV/ 3 - Ajax 3* Terrein HCTIY/ op Complex Drieburg. Kruislaan hoek WeësperzijdëAanvang 10 uur. Allen aanwezig om 9 uur: Boetje, Borgman, Bouman, Eiking, Esselman, Van Genderen, Hordijk, Kluft, Koehein, Van Leeuwen, Mourik, Schalm, SchoepenhauerVermeulen, J. Vos, W. Vos. Coach: Prins. Leider: Hofman, KLEDING. Met nadruk wijzen wij de coaches en leiders er nogmaals op, dat zij niemand mee mogen laten spelen, die niet geheel in het voorgeschreven tenue is gekleed. Dus: een roodgebiesd wit honkbalpak, rood shirt, rode pet en rood-wit geringde kousen. In het tweede en derde negental zijn rode kousen ook toegestaan. AEZEGGINGENNu in het a.s. week-end de competitie voor alle drie negentallen draait, zullen wij wegblijven zonder behoorlijk afzeggen niet meer door de vingers zien. Men dupeert door zo iets zijn medespelers en dat mogen we niet goedvinden. Een rijksdaalder boete volgt automatisch, terwijl niet-opstellen ook mogelijk blijft. Is men absoluut verhinderd, dan dient men de heer Ronnenberghtijdig te waarschuwen. Telefoon overdag 52349? telefoon 's avonds 948818. Z O z

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1965 | | pagina 1