DUGOUTTijdens de wedstrijden zullen alleen in de dugout mogen plaatsnemen de spelers, de coach en zijn helper, de scorer en heel misschien de schrijver van dit Weekbericht, als de spelers het tenminste nodig hebben wat lawaai te maken. Niemand anders zal in de dugout toegelaten worden. Men houde hier thans reeds rekening mee. PROGRAMMA. Zaterdag 10 april. Sportpark "Drieburg"Kruislaan hoek Weesper- zijde. Ajax 2-De Geuzen 1. Aanvang half elf. Allen aanwezig om half tien: Bonsen, Hendriks, Van't Hof, De Jong, v.d. Kamp, Kraan, Bodewijk, Offringa, Schalm,Schnitger, Vegter, Visser, gebr. Vos, Van Wijk. Coach: Nusse. Leiders Hendriks en Hofman. Het spreekt vanzelf, dat dit een "probeersel" is: enkele spelers hiervan ko men misschien in het eerste negental terecht, anderen daarentegen in het der de. Het is dus zaak niet af te schrijven. VERWACHTINGENWij hopen en rekenen er natuurlijk op, dat het seizoen 1965 even prettig wordt als het vorige seizoen, dat voor ons zeer goed is verlopen. Het eerste negental immers handhaafde zich in de hoofdklasse en het tweede e^ derde negental werden kampioen. Bovendien was de stemming, zoals we dat de laatste jaren gewend waren, opperbest. Als het even kan moet het dit jaar zelfs n<5g beter gaan, waarbij we vooral doelen op de prestaties van ons eerste negental. Voor dit alles hebben we echter weer aller medewerking nodig. Dat we die van allen krijgen, daar rekenen we zonder meer op. WEEKBERICHTMet deze stencil zijn we dus weer aan een wekelijkse serie be gonnen en elke week kan men dus dit Weekbericht weer tegemoet zien. Hopenlijk zijn we daarbij dan weer in staat steeds optimistische geluiden te laten horen. AFZEGGINGEN. Hoewel we voor a.s. zaterdag beslist geen afschrijvingen verwach ten, geven we hierbij toch maar het adres, waarbij men onverhoopt gedurende het seizoen kan afschrijven: H.R. Ronnenbergh, Ehrlichstraat 5 te Amsterdam. Telefoon overdag: 52349» Telefoon 1s avonds: 948048. Amsterdam, 7 april 1965. DE HONKBALCOMMISSIE. x. UM - -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1965 | | pagina 2