WEEKBERICHT Nr. 22 UITSLAGEN: Ajax 1 - Sparta 1 J-Q Volewyckers 2 - Ajax 2 9-5 Ajax 3 - AMVJ 6-9 Zeer tot onze spijt is er een ongelukje met dit weekbericht gebeurd. De kopy hiervoor is namelijk op mysterieuze wijze verdwenen en zodoende moeten we thans in alle haast en zonder over alle gegevens te beschikken een nieuw bericht maken. Heel jammer, want dit is voorlopig het laatste weekbericht en dat moeten we dus nu o.a. zonder standen uit laten komen. Wij hopen in elk geval, dat de spelers voor a.s. zaterdag en zondag dit nog op tijd in hun bus zullen ontvangen. Het afgelopen week-einde is ondanks de drie nederlagen beslist niet ongunstig voor ons geweest en dan denken we in hoofdzaak aan de prachtige wedstrijd, die het eerste tegen Sparta speelde. Dat was een fantastische honkbaldemonstratie, die Ajax en Sparta tegen elkaar gaven. Een record-aantal bezoekers woonde de wedstrijd bij en wij zijn er zeker van, dat deze allen a.s. zaterdag, als we een reprise zullen beleven, wederom aanwezig zullen zijn. Niet minder dan acht homeruns werden er geslagen, waarvan Ajax er vier voor zijn rekening nam: Herre Kok 2, Jan Bonsen 1 en Hubert Naar 1. Ja, die Jan Bonsen. Aanvankelijk speelde hij ook als achtervanger een zeer goede wedstrijd, maar plotseling gingen de zenuwen bij hem een rol spelen. Waarom ei genlijk? Zaterdag moet je er weer achter, Jan, maar je behoeft je nergens zenuw achtig om te maken. Sparta heeft 'm enorm geknepen en dat was logisch, want totdat de laatste bal was gegooid, zat er een dreigende nederlaag voor de Rotterdammers in. Ja, Als Hubert het eerste honk had gehaald en Als daarna Herre dan weer goed had uitge haaldEnfin, misschien gebeurt dat zaterdag a.s. wel. In elk geval heeft Ajax het publiek laten zien, dat het zich volkomen verdiend in de hoofdklasse heeft gehandhaafd. Zou er zaterdag weer zo goed worden gespeeld, dan zou dat een prachtig besluit zijn van een prachtig seizoen., TWEEDE NEGENTAL. Jammer genoeg heeft dit negental, nu het reeds kampioen was geworden, niet meer de kracht kunnen opbrengen sterk te blijven spelen. Een nederlaag tegen Vole wyckers 2 was daar het gevolg van. Dit is niet bepaald de beste voorbereiding voor de promotiewedstrijden tegen Haarlem Nicols 2. Jongens, we doen een drin- gend beroep op jullie zondag erg je best te doen in de laatste wedstrijd tegen PSV 2, want een goede prestatie zal het zelfvertrouwen versterken. De wedstrij den tegen Haarlem Nicols zijn inmiddels vastgesteld: zaterdag 29 aug. op het OVVO-veld de thuiswedstrijd en de week er na de uitwedstrijd. DERDE NEGENTAL. Ook deze ploeg leed als kampioen een teleurstellende nederlaag, maar we zullen dit deze knapen niet te zwaar aanrekenen, want zij hebben het gehele seizoen erg hun best gedaan. Zij zijn thans uitgespeeld en kunnen op een fraai seizoen terug zien. Honkbal, de zomersport bij uitstek. Komt U allen a.s. zaterdag kijken naar ons eerste tegen Sparta op het knusse OVVO-veld? Z O z

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1964 | | pagina 1