ARCE-STUDENTEN. Re bijzonder sterke ploeg van Bill Arce, waartoe ook onze Steve Coyne behoort, speelt vrijdag a.s. een wedstrijd tegen ons eerste negental. Er zou helemaal niets aan zijn, als we geen versterkingen in onze ploeg zouden opnemen. Het is daarom zeer waarschijnlijk, dat enkele OVVO-spelers mede van de partij zullen zijn. En dan nog staat het wel vast, dat we zullen verliezen, maar het moet voor al onze spelers een belevenis op zichzelf zijn tegen deze sterke Amerikanen te spelen. In verband met het daglicht, rekenen we er op, dat er op tijd (half zeven) begonnen kan worden. T V/EER E HEGENTAL. Rit team heeft ons wel een heel grote teleurstelling bezorgd. Y/el wordt de eerste plaats nog ingenomen en nog is de voorsprong comfortabel, doordat ook Hazenkamp en WGA verloren, maar toch is dit niet de wijze, waarop we onze jongens graag kampioen zien worden. Rat moet niet gebeuren door het falen van anderen, doch door eigen kracht. Vooral wanneer Peter Hendriks eens op zijn tanden gaat bijten en zich herstelt, kan dit team spoedig de titel grijpen. Vooruit jon gens,zet 'm nog eens extra op. Het zou toch zo mooi zijn, dat nu ons eerste zich in de hoofdklasse heeft gehandhaafd, het tweede en derde negental kampioen worden. Heel honkballend Ajax rekent op jullie. PERPE HEGENTAL. Na afloop van de wedstrijd zaterdag tegen Schoten, die het eer ste zo nipt had gewonnen, liepen ook tal van spelers van het derde met glunderen de gezichten bij ons rond. Geen wonder, want een 33-4 overwinning betekent in deze tijd ongeveer een record. Zaterdag wordt er wlór tegen Shell gespeeld en als het een beetje meezit, is dan misschien het kampioenschap reeds een feit. Van deze ploeg verwachten we beslist geen onverwachte nederlaag. LEO VAN WIJK. Zoals allen nu wel weten, heeft Leo van Wijk tegen Sparta een her senschudding opgelopen. Op zondag 12 juli is hij naar Eindhoven naar het Jeugd kamp doorgereisd, maar maandag bleek, vooral nadat hij nog eens met het hoofd op de grond was terechtgekomen, dat hij toch een hersenschudding had. Hij werd met spoed in een ziekenhuis opgenomen, waar hij enkele dagen verbleef. Poor familie werd hij daarop naar Texel vervoerd, waar zijn vader, moeder en Ko met vacantie zijn, maar helaas bereikten ons vandaar berichten, dat het toch nog lang niet O.K. met hem is. We hopen allen vurig, dat Leo spoedig geheel zal herstellen. Leo, namens geheel honkballend Ajax het allerbeste! FEESTAVONPNu iets prettigers. Wanneer nu na de prachtige prestatie van ons eerste negental het tweede en derde kampioen worden, hebben we wederom een schitterend seizoen achter ons. Nog mooier dan we gedacht hadden, want we hadden bij het begin van de competitie beslist niet op twee kampioenschappen gerekend. Als dit allemaal gebeurt, gaan we weer net zo'n feestavond organiseren als vorig jaar. Jongens, speel er voor, al zullen jullie dat ook zonder beloning doen. BESTUUR. Uit de kranten heeft men kennis genomen van bepaalde bestuursmutaties bij Ajax, Naar aanleiding daarvan is mij van enkele kanten de vraag gesteld, wat er nu met de honkbalafdeling van Ajax gaat gebeuren. Het staat geheel vast, dat ik bepaalde werkzaamheden, waaraan ik mijn hart heb verpand, zal moeten afstoten, maar hoe dat ook zal uitvallen, ik geef hier de garantie, dat ik nimmer onze zo prettige honkbalafdeling zonder meer in de steek zal laten. Ik heb heel dikwijls een beroep op de spelers moeten doen, die mij vrijwel nooit in de steek hebben gelaten en daarvoor ben ik zó dankbaar, dat ik mijn plicht tegenover hen ook goed ken. Hoe het in de toekomst zal gaan, kan ik op dit moment nog niet precies overzien, maar men hoeft zich hier geen zorgen over te maken. Maar ik reken er dan ook op, dat al onze spelers van al onze teams zich in de belangrijke eindspurt ten volle zullen blijven geven. PROGRAMMA. Eerste negental. Vrijdag 24 juni. Ajax 1-Arce Studenten. Terrein OVVO. Aanvang half zeven. Allen zo vroeg mogelijk aanwezigs v.d. Berg, Kok, Kraan, R. Leysner, V. Leysner, Naar, Offringa, Oldenziel, R. Tromp. Coach: Nusse. Leider: Hendriks. Tweede negental. Zaterdag 23 ,iuni. Ajax 2-HVA 2. Terrein 0W0. Aanvang 3 uur. Allen aanwezig om 2 uur: Bonsen, Hendriks, Van't Hof, Hofman, Be Jong, v.d. Kamp, Kraan, Lodewijk, Metz, Offringa, Oldenziel, Coach: Van 't Hof en Steve Coyne. Leider: Hendriks Berde negental. Zaterdag 23 juni. Shell 2-Ajax 3» Terrein Shell. Valentijnkade. Aanvang 3 uur. Allen aanwezig om 2 uur: Boetje, Eseelman, Hordijk, Van Leeuwen, Leursv.d. Mey, Mourik, Re Roos, Schalm, SchipperTSchoepenhauer, Slaman, Van Tuyl. Coach: Prins. Leider: Hofman.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1964 | | pagina 2