Met goed veldspel -en dat kunnen we- valt er keel wat gevaar te bezweren. Sparta heeft bepaald géén sterke pitchers en wij hebben een sterke slagploeg. .alles bijeen dacht ik dat het veldspel de beslissing zal moeten brengen. Ik geloof, dat vooral de eerste wedstrijd -zaterdag thuis dus- een volkomen open strijd zal zijn, waarin veel zal worden geslagen en alles afhangt van de in het veld gemaakte fou ten. Als wij het veld dicht houden en ons aan slag op z'n sterkst tonen, hebben wij een beste kans. Zullen we het zo doen??? TWEEDE HE GEITTALZelfs de mededeling, dat het tweede negental met 5-0 zijn eerste nederlaag had geleden, kon de glimlach op de gezichten der Ajaxieden niet doen verdwijnen. Toch was dit een lelijke teleurstelling, hoewel als we het voor het zeggen hadden zouden we willen vragen: als er een overwinning van het eerste te genover staat, jongens van het tweedewillen jullie dan n5g eens verliezen? Na tuurlijk menen we dat niet, want niet alleen dat ons eerste in veiligheid moet ko men, maar ook het tweede moet kampioen worden. Door één misstap zitten we echter nog niet in de put, want daarvoor is de voorsprong ook nog te groot, maar er moeten toch niet méér nederlagen komen. We rekenen zondag a.s. op een krachtig herstel. TRAINING. Met nadruk wijzen wij er nogmaals op, dat de dinsdagavond-training op het OWO-veld uitsluitend gereserveerd is voor het eerste negental plus enkele reser ve's. Alle overigen kunnen trainen onder leiding van Steve Coyne op donderdagavoa^ op het terrein van Oranje Zwart. Bovendien is er voor allen nog trainingsgelegen^^ heid op dinsdag- en donderdagmiddag van 4 tot 6 uur op het OWO-veld. Voorts kan men nog privé-afspraken via de heer Ronnenbergh met Steve Coyne maken. NIEUWE PAKKENDe materiaalkist puilt uit van nieuwe pakken. Haast je hiervoor, want in de komende jaren laten we geen nieuwe voorraad meer maken. Ook nieuwe rode jacks in drie maten zijn voorradig. De prijs voor een pak bedraagt f.25.--, hetzelfde wat een jack kost. PROGRAMMA. Eerste negental. Zaterdag 11 juli. Ajax 1-Sparta 1. Terrein 0VV0. Aanvang 5 uur. Allen gekleed op het veld aanwezig om HALF TWEE. Let op dit gewijzigde tijdstip. v.d.Berg, Van Ham, Kok,Kraan, R. Leysner, V. Leysner, Mossing Holsteyn, Naar, Offringa, Oldenziel, R. Tromp, Visscher. Coaches: Nusse en Steve Coyne. Leiders: Bremer en Hendriks. Zondag 12 juli. Sparta 1-Ajax 1. Terrein Sparta "Nieuw Vreelust", Spaanseweg 1. Aanvang 2 uur. We reizen gezamenlijk per bus van Maarse Kroon. Verzamelen half twaalf Hugo de Vrieslaan hoek Middenweg: v.d. Berg, Van Ham, Kok, Kraan, R. Leysner, V. Leysner, Mossing Holsteyn, Naar, Offringa, R. Tromp, Visscher, Van V/ijk. Coaches: Nusse en Steve Coyne. Leiders: Bremer en Hendriks. Voor een beperkt aantal supporters is plaats om mee te reizen. Tweede negental. Zondag 12 juli. Ajax 2-PSV 2. Terrein 0VV0. Aanvang 11 uur. Allen aanwezig om 10 uur: Bonsen, Cats, Grootenboer, Hendriks, Van't Hof, De Jong, v.d. Kamp, Lodewijk, Metz, Oldenziel, Vegter, Visser. Coach: Van't Hof. Leider: Hofman. Derde negental. Zaterdag 11 juli. Ajax 5-AMVJTerrein Oranje Zwart (Kruislaan hoek Weesperzijde) Aanvang 5 uur. Allen aanwezig om 2 uur: Boetje, Esselman, Van Genderen, Hordijk, Koehein, Leurs, De Roos, Schalm, Schipper, H. Slaman, Van Tuyl. Coach: Prins. Leider: Hofman. AFZEGGINGENDaar we weer 4 wedstrijden in 2 dagen te spelen hebben, verwachten we zo min mogelijk afzeggingen. Is het dringend nodig, bel dan de heer H.R. Ronnenbergh, Ehrlichstraat 5. Telefoon overdag: 52349. Telefoon 's avonds:948818. Amsterdam, 6 juli 1964. DE HONKBALCOMMISSIE. -x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1964 | | pagina 2