?_3L2s 10 uur op Schiphol met ruim 20 Amerikaanse studenten. Deze studenten zijn ook zeer goede honkballers, die over het gehele land verspreid worden, teneinde de clubs te trainen, enz. Ook Ajax krijgt de beschikking over zo'n student, die dus als het ware dag en nacht voor ons klaar zal staan. Hij zal bij alle trainingen daadwerkelijk helpen, ook bij de jeugdtrainingen. Wil men eens een privé-trai- ning hebben, b.v. een slagtraining of een training als werper, dan kan dat ook allemaal. We moeten er voor zorgen zijn aanwezigheid bij ons ten volle uit te buiten, want zo'n kans krijgen we nooit meer. Hij zal voorlopig bij de heer Ronnenbergh zijn intrek nemen, doch het is logisch, dat dit geen drie maanden kan duren. Welke Ajacied ziet kans deze student ook een paar weken te huisvesten en te voeden? Zakgeld wordt door de KNHB verstrekt. Laat nu eens zien, dat je er iets voor over hebt. Deze Amerikaanse studenten hebben er zelf ook veel voor over, want ze betalen hun overtocht geheel zelf. Eerste negental. Vrijdag 12 juni. HHC 1-Ajax 1. Aanvang 20 uur. Terrein Honkbalstadion te Haarlem. Verzamelen 18 uur Stadionplein bij Cas Tromp voor de deur: v.d.Berg, Van Ham, Hendriks, Kok, Kraan, R.Leysner, V.Leysner, Mossing Holsteyi^ Naar, Offringa, C. Tromp, R. Tromp, Visscher. V Coach: Nusse. Leiders: Bremer en Hendriks. Tweede negental. Zondag 14 juni. HSC Tilburg 2-Ajax 2. Aanvang 15 uur. Terrein Gemeentelijk Sportpark te Tilburg. Bus 5« Verzamelen vóór Muiderpoortstation uiter lijk tien over half twaalf. Trein vertrekt om 11.55 uur precies. Aan komst te Tilburg 13*29 uur. Bonsen, Hofman, De Jong, v.d.Kamp, Lodewijk, Metz, Oldenziel, Offringa, Vegter, Visser, Van Wijk. Coach: Martens. Leider: Hendriks. Derde negental. Dit negental heeft een vrij week-end en mag dus even op zijn lauweren rusten. AFZEGGINGEN. Is men absoluut verhinderd, dan dient men vroegtijdig af te zeggen bij de heer H.R.Ronnenbergh, Ehrlichstraat 5 te Amsterdam. Telefoon overdag 52349; telefoon 's avonds 9488"! 8. DE HONKBALCOMMISSIE. Amsterdam, 8 juni 1964*

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1964 | | pagina 2