YTeekbericht nr. 7. UITSLAGENAjax 1 - Sparta 1.Afgelast. HSC Tilburg 2 - Ajax 2.Afgelast. SHELL2 - Ajax 3......SHELL 2 niet opgekomen. Ons heerlijke klimaat gooide roet in het eten, zodat geen onzer negentallen in het veld kwam. Pech voor het eerste negental? Och, we weten dit niet. Vast staat, dat Sparta helemaal geen zin had om te spelen, terwijl er bij ons nog wel een paar wa ren, die er een vuil pak voor over hadden. In elk geval was onze penningmeester blij, want het scheelt ons allicht een paar honderd gulden, al heeft het niet- doorgaan ons ook al honderd gulden gekost reclame, suppoosten enz.). We geloven wel, dat de beslissing van de scheidsrechter goed was, want van redelijk honkbal zcu geen sprake zijn geweest in verband met kletsnatte ballen, enz. De energie, die men ook al tijdens het Storks-tournooi (drie nederlagen tegen HCK, HHC en Storks) d opgekropt, kan nu nog even bewaard blijven tot a.s. zondag, als de Haarlem icols hun eerste thuiswedstrijd spelen.tegen ons! Haarlem Nicols wil van deze ouverture iets groots maken om blijvend een greep op het Haarlemse publiek te hou den. Jongens, wat zou het prachtig zijn, als wij daar tegelijk van zouden profite ren door het Haarlemse publiek een grote verrassing voor te schotelen. Dat zou dan in de vorm van een overwinning moeten gebeuren. Laten we de oefenwedstrijd te Dieren tegen de Nicols vergeten en alleen denken aan de wedstrijd te Tilburg, die we hadden kunnen winnen. De Nicols zijn onge twijfeld zeer sterk, maar ze zijn beslist niet onoverwinnelijk. Laten wij dat onder de leiding van Rien van't Hof aantonen! Dat is -namelijk een lichtpunt van het niet-doorgaan van de wedstrijd tegen Sparta. Die ene wedstrijd hebben wij nog van Rien tegoed en zaterdag j.l. gaf Mia hier haar toe stemming voor. Een sportief besluitwaarvoor alle spe lers haar dankbaar zijn. In de daarop volgende wedstrij den kunnen we dan waarschijnlijk weer rekenen op de heer Tinlin, die dezer dagen plotseling voor zaken een week naar de States moest. JTWEEDE NEGENTAL. De consuldienst van de bond heeft zyn piiensten weer bewezen, zodat ons tweede negental geen vergeefse reis naar Tilburg behoefde te maken. 's Morgens om half elf was reeds bekend, dat de wedstrijd geen doorgang zou vinden. Nu speelt dit team dus zijn eerste wedstrijd a.s. zater dag thuis tegen de concurrent van vorig jaar, WGA 3. DERDE NEGENTAL. Het derde negental kwam ook al niet in het veld, omdat SHELL 2 met slechts vijf spelers verscheen. Verheugend en moedgevend was, dat slechts één speler van ons verstek liet gaan. Het beroep, dat wij op de sportiviteit van onze spelers heb ben gedaan, is dus gelukkig niet vergeefs ge weest. Dit team speelt eveneens a.s. zaterdag tegen O.D.I.Z. J> DQUITE OFFRINGA. Alle sombere berichten ten spijt, is Douwe thans reeds geheel hersteld. Hij popelde om weer een balletje te gooien en was de wedstrijd van het derde doorgegaan, dan zou hij daar van de partij zijn geweest. Goed zo, Douwe, op deze wijze zien we je weer vlug je kans voor het eerste negen tal krijgen, al zul je daarvoor moeten vechten. PENNINGMEESTEROnze penningmeester, de heer J.Neefjes, Rutherfordstraat 1 te Amsterdam (telefoon 945780) zit om geld te springen. Zij die nog iets te betalen hebben - contributie of voor pakken enz.- kunnen hun geld kwijt aan hem of contant of op zijn gemeente-girorekening N 1868. Elke dinsdagavond Hubert Naar op de training kan men ook betalen, bighitter!

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1964 | | pagina 1