Verzamelen om 9 uur op het Stadionplein hij Cas Tromp voor de deur: v.d. Berg, Bonsen, van Ham, Hendriks, Kok, Kraan, V.Leysner, R.Leysner, Mossing Holsteyn, Naar, C.Tromp, R.Tromp, Visscher. Leider: Hendriks. Zaterdag_2_m_ei_;_ Ajax 1-Sparta 1. Aanvang 3 uur. Terrein OVVO. Allen aanwezig om uiterlijk 2 uur: v.d. Berg, Van Ham, Kok, Kraan, R.Leysner, V.Leysner, Mossing Holsteyn, Naar, C.Tromp, R.Tromp, Visscher. Coach: Van 't Hof. Leiders: Bremer en Hendriks Zaterdag_2_meij;_ Shell 2-Ajax 3» Aanvang 3 uur. Terrein Shell-sportpark, Valentijn- kade. Allen aanwezig om 2 uur: Boetje, Esselman, Van Genderen, Hofman, Hordijk, Koehein, LeursDe Roos, Schalm, H.Slaman, Van Tuyl. Leider: Hofman» Coach: Prins. Zondag_3_mei_^ HSC Tilhurg 2-Ajax 2. Aanvang 5 uur. Terrein Gem. Sportpark te Tilburg Bus 5. Verzamelen vóór Muiderpoortstation uiterlijk kwart voor elf; trein vertrekt 11 uur precies. Overstappen in Den Bosch. Aankomst te Tilburg 13»29 uur. Bonsen, Cats, Grootenboer, Hendriks, v.'t.Hof, De Jong, v.d. Kamp, Lodewijk, Martens MetzVegter, Visser, Van Wijk. Coach: Van 't Hof. Leider: Hendriks. DERDE NEGENTAL. Het heeft maar heel weinig gescheeld, of vorige week zouden we be sloten hebben toch maar niet met een derde negental uit te komen. Het aantal spe lers voor drie negentallen is inderdaad niet è.1 te groot, zodat men bevreesd was, dat het met dit derde negental een lijdensgeschiedenis zou worden, met als resultawr dat we dit team toch na een maand of zo zouden moeten terugtrekken. Inderdaad be staat die kwade kans, maar daarom vragen we aller extra aandacht voor het volgende. ERNSTIG WOORD. We hebben 35 speelgerechtigde senioren. Trek er daar circa 12 voor het eerste negental af en 11 voor het tweede, dan blijven er 12 voor het derde ne gental over. Het kan dus, maar dan moeten allen ook trouw opkomen en niet voor een wissewasje afschrijven. Wij zeggen het niet voor ons zelf, maar voor de spelers die als we geen derde negental zouden vormen practisch nimmer zouden spelen. Daar zijn dan zij, op wie we niet vast kunnen rekenen, schuldig aan! Zij zijn het, die even tueel de anderen duperen, en wees daar nou maar eens trots op! Gedurende een aantal jaren zijn wij zeer soepel geweest en strenge maatregelen heb ben we dan ook nimmer behoeven te nemen. Maar dat gaan we nu wèl doen. We zullen, hoewel met tegenzin, dezelfde maatregelen nemen, die in elke andere vereniging nor maal zijn. Van heden af namelijk worden zij, die niet verschijnen zonder afschrij ving, met een rijksdaalder beboet! Maar ook zij, die wegens een flauwekul-reden af schrijven, zullen met een rijksdaalder worden beboet. Voorts willen wij hen, die wegens hun honkballen tegen een contributie van f. 30.- buitengewoon lid van Ajax zijn, op hun verplichtingen wijzen. Laten zij zonder gel-^ dige reden hun medespelers in de steek, dan zullen wij niet schromen het bestuur van Ajax voor te stellen hen van de ledenlijst af te voeren!!! Zij zijn dan ook niet waard om met een kostbaar Ajax-diploma in hun zak te lopen. Uit bovenstaande regels, waartoe wij dus zeer node overgaan, trekke men vooral niet de verkeerde conclusie, dat het in onze honkbalafdeling niet goed zou gaan. Het gaat hier slechts om vier vijf spelers, die in het verleden wel meer hun mede spelers in de steek hebben gelaten. Hier nu willen we een stokje voor steken. De goed-willenden onder ons --en dat is gelukkig circa 99 procentbehoeven zich hier niets van aan te trekken. COACHES EN LEIDERS. We hebben enkele materiaalzakken laten maken, zodat elk negen tal van een zak met materiaal voorzien kan worden. In onderling overleg dienen de aangewezen coaches en leiders zich ruim te voren met de heer Bonsen (tel. 948416) in verbinding te stellen teneinde iedere week de beschikking over een materiaalzak te verkrijgen. Zonder zelf te moeten gaan sjouwen, zijn zij toch verantwoordelijk voor ons dure materiaal. PAKKEN EN JACKS. Nogmaals maken wij allen er op attent ook de jeugddat wij prachtige Ajax-pakken (f. 25.-) en rode jacks (f. 25»-) hebben. Vooral de belang stelling voor de jacks valt tot nu toe wat tegen. De heren Bonsen en Neefjes (tel. 945780) zullen ieder graag helpen. AFZEGGINGEN. Zoals steeds moeten eventuele afzeggingen gedaan worden bij de heer H.R. Ronnenbergh, Ehrlichstraat 5* Telefoon overdag: 52349» Telefoon 's avonds: 948818. Amsterdam, 2^ april 1964* DE HONKBALCOMMISSIE.

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1964 | | pagina 2