Weekbericht nr.4» UITSLAGEN.Volewyckers 1 - Ajax 11 - 3 Ajax 2 - UW 27 - 9 Ajax 1 - ABC 12 - 0 Vreugde en verdriet, zo was het zaterdag j.l. Vreugde om de zeer behoorlijke resul taten van ons eerste negental, dat zich door twee zeer goede overwinningen in de finale van het Volewyckers-tournooi plaatste, verdriet om de nederlaag van ons tweede negental. Y/anneer een team na goed spel verliest van een sterkere tegenstan der, is dat niet erg. Dat hoort nu eenmaal in de sport, maar wanneer je uitsluitend' door eigen tekortkomingen verliest, is dat veel erger. Zo was het met ons tweede negental. De helft van de spelers kwam volkomen ongetraind in het veld en dat heeft zich danig gewroken. We vinden dit voor Ajax te betreuren en vooral voor de enkele spelers, die de gehele winter door getraind hebben,maar die het toch zonder de steun ^pn hun teamgenoten niet konden redden. ^Bet was van onze kant slecht zonder meer en nu moge het zijn, dat in het slot van de wedstrijd nog flink werd ingelopen, dat neemt niet weg dat de zege -en daarmede de promotie naar de reserve eerste klasse- door UW 2 toch volkomen verdiend was. Nu er dus geen beslissingswedstrijden meer gespeeld moeten worden, is er inder haast voor Ajax 2 voor zaterdag a.s. een oefenwedstrijd ingelast. De strijd in de reserve tweede klasse zal ook niet gemakkelijk zijn, zodat wil Ajax 2 ook dit jaar weer een kans maken op promotie, er van het begin af aan goed aangepakt moet worden. Jongens, laat de wedstrijd tegen UW 2 voor jullie de les bevatten, dat in de sport niets bereikt wordt zonder daar hard voor te werken! Over het eerste negental zijn we natuurlijk meer dan tevreden. Tegen Volewyckers was het niet zo.'n beste wedstrijd, wat in hoofdzaak kwam door de zwakte der tegen partij, maar tegen het sterke ABC werd veel en veel beter gespeeld. Het was een goede wedstrijd, die (5 innings) slechts ruim een uur duurde. Jammer genoeg werd de finale op zondag tegen WGA door de regen afgelast. Alle spelers van onze hoofdploeg zijn fels de juiste mentaliteit om in de competi tie goed van start te gaan. En daarom zien we de competitie ook met enig optimisme tegemoet, VERZEKERING.Teneinde gedekt te zijn tegen eventuele ongevallen hebben we voor al •nze honkballers via de KNHB een extra-verzekering afgesloten. Tegen de kosten, ntstaan door honkbal-ongevallen, zijn we dus nu verzekerd. Kapotte brillen vallen hier niet onder, wel gebitten (valse en echte). TRAINENOnze trainingsavond is dit jaar vastgesteld op de dinsdagavond. Voor het eerst gaan wij trainen (op het OWO-veld) op dinsdag 21 april a.s. Aanvang 6 uur, of in elk geval zo spoedig mogelijk na de dagtaak. Komt allen direct van je werk naar het veld, want het is vroeg donker. TELEFOON. Zondag, toen we bericht ontvingen, dat de finale van het Volewyckerstour- nooi was afgelast, hebben we getracht alle spelers te bellen. Bij hen, die thuis telefoon hebben, ging dat gemakkelijk, maar enkele zonder telefoon hebben we niet kunnen bereiken. Indien er buren zijn, die in dit soort gevallen in te schakelen zijn, geef ons dan dat nummer op. Het is in je eigen belang! Nog een TROMP. Het echtpaar Cas Tromp werd verblijd met een zoon: Roald Barend. Moeder en zoon maken het best. Onze gelukwensen. Volgens Cas wordt het een goede honkballer. PROGRAMMA. Zaterdag 18 april. Ajax 1 - Haarlem Nicols 1 te Dieren. Aanvang 3 uur. We reizen met een Volkswagenbusje en enkele particuliere auto's. Verzamelen om uiterlijk 12 uur voor het Ajaxstadion: v.d. Berg, Van Ham, Kok, Kraan, R.Leysner, V.Leysner, Mossing Holsteyn, Naar, C. Tromp, R. Tromp, Visscher. Leiders: Bremer en Hofman. Coach: Tinlin(?) Zaterdag 18 april. Meteoor 1 - Ajax 2. Terrein Meteoor: Perenpad te Amsterdam (N). Bus B tot halte Pomonastraat of Meteorensingel. Aanvang 11 uur. Allen aanwezig om 10 uur: Boetje, Bonsen, Cats, Esselman, Hendriks, Van't Hof, Hofman, Hordijk, De Jong, v.d. Kamp, Leurs, Lodewijk, Metz, H. Slaman, Vegter, Visser, Van Wijk. Coach: Van't Hof en Prins. Leider: Hendriks. In elk geval spelen alle aangeschre ven spelers enkele innings. AFSCHRIJVINGEN. Eventuele afschrijvingen aan de heer H.R. Ronnenbergh, Ehrlich- straat 5 "te Amsterdam. Telefoon overdag 52.34«9« Telefoon thuis 94.88.18. Amsterdam, 13 april 1964» DE HONKBALCOMMISSIE

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1964 | | pagina 1