Opstellingen voor zaterdag: Tegen Volewyckers. Tegen ABC Werper: V. Leysner. Catcher: Kersout. Eerste honk: Naar. Tweede honk: C. Tromp. Derde honk: R. Leysner. Korte Stop: Kraan. Linksveld: Mossing Holsteyn Middenveld: R. Tromp. Rechtsveld: Van Ham. Eerste honk: Tweede honk: Derde honk: Korte Stop: Linksveld Middenveld Rechtsveld Werper Catcher Kok. v.d. Berg. Van Ham. R. Leysner. Kersout. Kraan. Mossing Holsteyn R. Tromp. Naar. Coach: Niet-spelend aanvoerder Leiders Kok. Bremer en Hendriks Tinlin Coach Aanvoerder Leiders Tinlin(?) Kok. Bremer en Hofman Alle spelers dienen reeds--schrik niet!-- 9 uur aanwezig te zijn. Gespeeld wordt op het honkhalveld aan de Jan van Galenstraat. Men zal in Bovengenoemde opstellingen de naam van Douwe Offringa missen. Helaas heeft Douwe, zoals we vernamen, een Been geBroken. Douwe, pech voor jou en voor ons. We wensen je een heel snel herstel toe. We rekenen er op, dat we in dit Volewyckers-toernooi een zeer goed figuur slaan, zo mogelijk zelfs de overwinning Behalen. PROMOTIEWEDSTRIJD. Ja, en dan het tweede negental. Zaterdag 11 april om vier uur vindt dan de Belangrijke strijd tegen UVV 2 plaats. Knapen, Bij de training heBBen jullie het in het algemeen laten afweten, enkele Bijzonder goede uitzonderingen niet te na gesproken. Neem nu wraak op jezelf en toon maar eens aan, dat je ook zonder die training een goede prestatie kunt leveren. Gespeeld wordt op het 0W- veld, waar uiterlijk om drie uur aanwezig moeten zijn: Boetje, Bonsen, Cats, Esselman, GrooteBoer, Hendriks, Van 't Hof, Hofman, Hordijk De Jong, v.d. Kamp, Leurs, Lodewijk, H. Slaman, Van TuylVisser, Van Wijk. Coach: Van 't Hof en Prins. Leiders: Hendriks en Hofman. Daar de wedstrijd Ajax 1-ABC 1 om circa kwart voor drie beëindigd is, rekenen we er op, dat de spelers van het eerste negental zoveel als mogelijk is daarna naar 0W0 trekken om het tweede negental aan te moedigen. Zij verdienen ons aller steun. AFZEGGINGEN eventueel aan de heer H.R. Ronnenbergh, Ehrlichstraat 5 te Amsterdam. Telefoon overdag 52349, 's avonds 948818» Amsterdam, 6 april 1964 DE HONKBALCOMMISSIE -x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1964 | | pagina 2