FEESTAVONDZoals bekend gaan we dus zaterdag a.s. feestvieren, althans diegenen met dames, die hier een speciale uitnodiging voor ontvangen. Ajax heeft dit seizoen laten zien, dat we kunnen honkballen, laten we nu laten zien, dat we ook kunnen feestvieren. Het Ajax-bestuur biedt diegenen onder ons, die dit seizoen daadwerkelijk hebben meegewerkt aan onze grote succes sen, deze feestavond aan, maar wij zelf zullen voor de stemming moeten zorgen. T/e twijfelen er echter niet aan, of dit zal gebeuren. TWEEDE HEGENTAL. In al onze feestvreugde mogen we ons tweede negental be slist niet vergeten. ITu het eerste negental volgend jaar in de hoofdklasse zal uitkomen, is het wel zeer belangrijk, dat ons reserve-team eveneens promoveert. Die kans is nog steeds volop aanwezig, want door van UTV 2 te winnen, staan de drie concurrenten weer gelijk. We zijn natuurlijk alle maal heel blij, dat ook Ajax 2 kampioen is geworden, maar de kroon op het werk moet nu ook nog volgen. Hoewel we dus over dit tweede negental tot he den zeer tevreden zijn, kan dit team toch nog beter. Jongens neemt een voor beeld aan het eerste negental en vooral aan het enthousiasme van dat team. Daaraan heeft het bij het tweede negental namelijk nog wel eens ontbroken. Met enthousiasme is heel veel te bereiken, niet alleen voor je zelf, maar ook voor je medespelers. Steunt aldoor en doorlopend je werper, steunt je slagman, helpt je honklopers. Doe je dat, dat kan er beslist van UW 2 ge wonnen worden. Ondanks de feestavond wordt de wedstrijd Ajax 2 - UW 2 zondagochtend a.s om 11 uur op het veld aan de Jan van Galenstraat gespeeld. Bij de meeste wedstrijden van het tweede hebben we maar heel weinig spelers van ons eerst team gezien, maar dat moet zondag anders zijn. Ik reken er op, dat onze ge hele honkbalafdeling zondagochtend present is om de spelers van het tweede aan te moedigen. Buiten het veld kunnen we door onze aanwezigheid en door onze aanmoedigingen heel veel betekenen voor onze dappere reserve-ploeg. De volgende spelers dienen om 10 uur aanwezig te zijn; Boetje, Bonsen, Cats, Esselman, Hendriks, Van 't Hof, Hofman, Grooteboer, Hordijk jr., De Jong, v.d.Kamp, LeursLodewijk, Slaman, Van Tuyl, Visser en Van Wijk. Coaches; Kraan en Prins (reserve Kok). Leiders; Hendriks en Hofman. Over afschrijvingen praten we deze keer niet: niemand zal natuurlijk de ze wedstrijd willen missen. Amsterdam, 30 september 19^3DE HONKBALCOMMISSIE. x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x

Honkbal nieuws (1963-1972) | 1963 | | pagina 2