AJAX Foundation fondsenwerving Ticketactie supporters Bij de aanschaf van een ticket voor een wedstrijd van Ajax kunnen supporters bij de afrekening van hun ticket een euro extra overmaken ten gunste van de Ajax Foundation. Deze functionaliteit voor supporters in de ticketshop is gestart in de tweede seizoenshelft. Heel veel supporters hebben hier ook daadwerkelijk gehoor aan gegeven. We zijn de Ajax-supporters heel erg dankbaar voor deze donaties. Donatie: 4.052 Donaties tbv Life Skills Clinics, Riki stichting Dit verslagjaar mocht de Ajax Foundation wederom een prachtige donatie van de Riki Stichting ontvangen. De Riki Stichting zet zich in voor het verbeteren van het welbevinden van kwetsbare groepen in de samenleving, met name voor ouderen en kinderen. Deze donatie wordt gebruikt ter ondersteuning van het project Life Skills Clinics dat zich bezighoudt met het ontwikkelen van kinderen in achterstandssituaties. Donatie: €20.000 Gemeente amsterdam De Gemeente Amsterdam leverde eenmalig een bijdrage van €25.000 aan de Ajax Foundation. Deze bijdrage wordt besteed aan het project Ajax Life Skills Clinics dat is bestemd om kansengelijkheid in de stad te bevorderen. "Elk kind in de stad zou een basis aan gezondheidsvaardigheden moeten beschikken. Door de thema's omgaan met geld, gezonde voeding, sport bewegen en sociale media centraal te stellen en bewustwording te creëren en gedragsverandering te stimuleren wordt hier een goede bijdrage aan geleverd. Tevens maakt het merk Ajax dat kinderen enthousiast zijn over het aanbod waardoor de maatschappelijke waarde optimaal benut wordt." Joshua Broek, Programmamanager Sportstimulering 2 t/m 12-jarigen, RVE Sport en Bos Gemeente Amsterdam. Bijdrage: €25.000 Pagina. 28

Ajax Foundation (vanaf 2018) | 2019 | | pagina 28