Het uitroepen van de fanatiekste Ajaxied van de eeuw (Cruijff) en spelersvrouw van de eeuw. Het idee wordt enthousiast begroet maar er volgt geen definitief besluit. Tevens een briljant idee is om gehuwde- en oud-spelers een baby-sit aan te bieden zodat zij de Gala-avond kunnen en willen bezoeken. Men is zeer gecharmeerd van het idee. Als draadjesvlees in een pannetje blijft het nog even bij het bestuur sudderen. Omdat de spelers moeilijk of nauwelijks achter kaap kont weg te rukken zijn, is het een ideale lokker. Bob zal met Winter spreken om de jongens op te jutten. Rob de Jong is tevens idolaat van de cabaretier Marcel Harmsen (geen familie van). Er wordt gekeken of we nog ruimte over hebben in het programma. Anders is het een goed idee voor de volgende Gala-avond. Willem van Hanegem komt weer bovendrijven. Iedereen is het er over eens dat het een fantastisch Item zou zijn. Alleen...hoe brandt je die Zeeuw uit Haarlem los? Omdat de familie van Hanegem verhuisd is zal Klaas achter het nieuwe telefoonnummer zien te komen. Jaap zal daarna bellen. 5.4. Uitnodiging. Rimko heeft uitnodigingsbrief als standaard in zijn PC en verstuurt de brief. De Awardwinnaars worden apart benaderd, Jaap schrijft de brief. Rimko stelt een nieuwe brief op voor de ereleden. 5.5. Sponsors. Albert Janssen van Reinbouw wordt gebeld door Hans. Rob de Vries van de bloemen 11 Ineke. Huib Colijn van de kalenders Jaap. Johan van der Water "Hypsos" 11 Jaap. ABN/AMRO Luc Riesenbeck Jaap. UMBRO Bob en Jaap. 5.6. Budget. We blijken een zeer goeie tweedehands auto in kas te hebben. In guldens uitgedrukt fl 20.000,- Het Gala-feest zal ongeveer fl 10.000,- kosten. De vraag is nu: wat doen we met de rest? Geven we een cadeau? Hans heeft een idee om de leden te verrassen met een busreis naar Heerenveen voor de wedstrijd Heerenveen_Ajax volgend jaar. Men vindt het een leuk idee maar niet iedereen zal kunnen. Een tweede idee is om de leden een Bobboek of Bobfilm te sturen. Beide ideeën worden vervolgd. 5.7. Toegangsbeleid. 5.8. Bewaking. Hans regelt Jan en Rinus. Tegen betaling kunnen zij ons weer beschermen. 5.9. Extra mankracht. Hans vraagt Frans Jefkes, Rimko Berno en Klaas Gijs Groenteman plus de 'Diehards' onder de Ajaxieden.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1999 | | pagina 4