2 5.3. Programma: 5.3.1. Band. De band is reeds door Rimko vastgelegd. Het wordt weer onze eigenste lijfbent "Drijf". 5.3.2. Award. Bob heeft 2 mensen op het oog. Johan Cruijff en Tobiassen. Er wordt besloten Cruijff in 2000 de Award uit te reiken en dit jaar aan Tobiassen. Klaas benadert vrouwtje Tobi 5.3.3. Bobbola Er wordt een nieuwe werkwijze ingevoerd. De bijprijzen worden in de vooravond getrokken en op een bord vermeld. De money-jerkers worden lijf getrokken. Hans benadert ATP-Roever voor een klinkende hoofdprijs. Jaap belt Hypsos voor een bijprijzenbord en aankondigings borden 5.3.4. Bunzingers. De vissers horen bij het meubilair. Zij worden door hun ex- dominee uitgenodigd voor twee liedjes: het Boblied en hun smash-hit Tederheid. 4/5 van het bestuur kent het lied reeds tot in den treure en heeft de titel al in praktijk gebracht. Resultaat? 3 zijn single en 1 heeft relatieproblemen. 5.3.5. Simon Tahamata. Simon voert ons terug naar de jaren vijftig en imiteert de Kilima-Hawaians?lolukse Krontjongmuziek uit België. 5.3.6. Erik Borgman. Voetbal jongleur De balleman blijkt al een schnabbel te hebben op de 29e en pas om elf uur te kunnen. Er wordt besloten dat hij voor tienen welkom is en anders op de Dam zijn kunsten mag vertonen. Klaas houdt contact met hem. 5.3.7. Goochelaar cape-act. Achter de cape verschuilt zich Richard Ross. Jaap belt hem. 5.3.8. Joep Buis (Karikatuur-tekenaar) Het lijkt het bestuur wel leuk om de gasten op papier te laten vervormen. Bert van Hazendonk van Grafi-Plaza blijkt de man te kennen. Ineke belt Bert. 5.3.9 Rondleiding (beperkt) Alhoewel niet unaniem wordt er besloten om een beperkte rondleiding te houden. O.a. de middenstip (schoenen uit. Pas op voor de mat) en de Koninklijke loge. Lijkt de Aa ontzettend interressantDe stoelen van Bea en Alex die iets met water heeft (uit betrouwbare bronnen weet de Aa dat hij een bedplas- ser is. Vandaar). Klaas benadert Roel de Jong 5.3.10. Overige Voorstellen. Rob de Jong heeft enkele goeie ideeën ingebracht. Zoals: Coca-Cola, Vonk en Grolsch benaderen voor sponsoring. Hans houdt contact met Rob.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1999 | | pagina 3