zou Van Os zeggen dat ik werk weigerde. Wat jij stiekum hoopte. Dan had jeme pas echt goed beet. Dan zou ik hem knijpen. Maar toen jij terugkwam, met Van Os, zei ik: het is goed, ik ben er. En daar had je niet opgerekend. En dus vertelde je toen dat het een geintje was. Wie had nu wie beetgenomen, Bob? De anekdote is typerend voor onze verhouding. Beiden hielden we van een geintje. Maar beiden konden we ook wanneer dat nodig was bloedseri eus zijn. Je weetm'n hart ligt nog steeds bij Ajax. Maar die band is mede ook voor een groot deel door jou gekomen. En ik waardeer het nog steeds dat je me destijds hebt uitverkoren voor die prachtige prijs: de Bobby Award. Sonny Silooy Hoe lang kennen we elkaar al niet? Wat hebben we met ons clubje een hoop meegemaakt. Een hoop moois meegemaakt. We hoeven elkaar niet al te uitgebreid te vertellen dat we elkaar enorm waarderen. In het bijzonder waardeer ik dat jij en ook Til altijd een open hart en huis voor mij heb ben gehad en nog steeds hebben. Enfin, genoeg, je zult er verlegen van worden. Eén anekdote wil ik nog wel naar voren halen Gerard van der Lem had zich, toen hij nog bij FC Amsterdam speelde, in Voetbal International nega tief over jou uitgelaten. Hij zou van jou toen hij in de jeugd bij Ajax speelde van jou geen kans heb ben gekregen. Dat moest natuurlijk gewroken worden. Die kans deed zich voor, omdat niet lang na dat interview in V.l. hij met FC Amsterdam tegen ons zou spelen. Vóór de wedstrijd in De Meer zei ik tegen je: "Bob, vanmiddag komt-ie aan de beurt". Maar de wed strijd duurde en duurde maar en ik deed nog steeds niks. Jij zat je te verbijten op de bank, zo van: wanneer pakt die Suurbier hem nou eens aan. Vijf minuten voor tijd was het echter zo ver. Ik haal hem genadeloos onderuit. Reken maar dat die dat heeft gevoeld. Na afloop vroeg jij, waarom ik zo lang had gewacht. Ik zei: "Maar Bob, als ik eerder wraak had geno men, had hij mij nog terug kunnen pakken. Maar 5 minuten voor tijd had hij daarvoor de kans niet meer". Enfin, je zult het je nog wel herinneren. Wim Suurbier

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1999 | | pagina 12